Siz hangisini seçerdiniz?

1 senedir yanınızda olan sevgiliniz. Size karşı çok kaba. Her ayrılıkta hakaret ediyor or..pu diyor. İlk öpücüğünüzü onunla yaşamışsınız. O da ilkini sizinle. Sürat olarak yakışıklı değil ama fiziği çok güzel. Uzun boylu geniş omuzlu. Onunla her gün mutlaka kavga ediyorsunuz. Ve 2 günde bir ayrılıyorsunuz. Açıkçası yıpranmışsınız. Bunu mu seçerdiniz, yoksa bi çocuk var. Sizinle aynı boyda, fiziği de düzgün ve yakışıklı. Size çok iyi davranıyor ve çok kibar. Siz onu bırakıp eski sevgilinize dönmüşsünüz ama sonra tekrar sizi kabul etmiş hayatına. Ve siz eski sevgilinize döndüğünüzde arkanızdan tek kötü laf etmemiş. Senin ne kadar namuslu olduğunu bildiğim için susuyorum demiş. Her şeye rağmen size bunu diyebilmiş yani. Yoksa bunu mu seçerdiniz? Bir de şu var ki 1 senede yanınızda olan insan sizin için or..pu diyebiliyor ama daha 1 haftadır sizi tanıyan insan namuslu olduğunu bildiğim için susuyorum diyor size. Hangisini seçerdiniz?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kızım siz sevgili değilsiniz ya kendi kendinizi neden kandırıyorsunuz... "Her ayrılıkta" nasıl bir ruh halinde olduğunuzu gösteriyor, çocuk gibi her kavgada ayrılıyor musunuz?

"or*spu" ne demek ya, insan sevgilim dediği insana böylesi ağır hakaret edebilir mi?

Sen sevildiğini düşünmüyorsun değil mi?

1|0
    0|0
    • Ama sonra bana 1 hafta yalvariyor geri dön diye. Seviyorsa niye ilk basta ağzina geleni sayip sonradan hatasini anliyor ki.

• Hatasını anlamak değil, başka sevgili bulamadığı için geri dönüyor sana...

Erkekler Ne Diyor 9

• sende dogru olanı biliyorsun ama kendine itiraf edemiyorsun.

1|0
    0|0
  • ikisinide secme ne demek yani biri or..pu diyebiliyor diyeride senin başkasıyla ilişkin olduğunu bildiği halde asılıyor noluyo nan yılan hikayesine dönmüş bura.

0|0
    0|0
    • Hayir hayir eski sevgilime döndüm sonra ayrildik ve o cocuğa gidince beni kabul etti affetti yani onu demek istedim.

• ben yalnış okumuşum gelgit yapan senmişin.

• Git köprüden atla.

0|0
    1|0
  • 2 numara tartışmasız...

1|0
    0|0
  • gel bi birada sen aç derim ben :D

1|0
    0|0
  • (1 haftadir sizi taniyan insan namuslu olduğunu bildiğim icin susuyorum diyor )

öncelikle bu nedemek. ardından sana or...pu diyen bir insanla nasıl hala birlikte olabiliryorsun anlamıyorum. heralde meshebin baya geniş . kusura bakma ama sana küfür ediyor. sen gitmişsin geniş omuzlu güzel fizikli diye hala övüyorsun farkına varmadan .

0|0
    0|0
    • Ben 2. yerde anlattiğim cocuğu birakip eskisine dönmüstüm. Sonra biraktiğim cocuğa arkamdan ne desen haklisin duygularinla oynamis gibi oldum dedim. O da namuslu olduğunu bildiğimden arkandan tek kötü laf etmedim dedi.

• küfür yemekten hoşlanmayan, kabalıktan hazzetmeyen, kavgaya meraklı olmayan kızlar daha güzel cevap verebilir bu soruya.

0|0
    0|0
  • git bi elini yüzünü yıka kendine gel hadi :)

0|0
    0|0
  • Abi bu kizlara boyle mi davrnmak gerek, buraya bile yazmis bide hangisini seceyim diye. Bende neden mutlu olamaadim diye dusuunuyorum bazen. Efendiligi birakip agzina gleni soyliycen demekki. Ama malesef onu da ben yapamam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hata sende, birincisi sana küfür eden biriyle hala devam ediyorsun yakışıklı diyorsun, biraz saygı olsaymış iki günde bir ayrılınılır mı resmen seni oyalıyor, bi insanın önemli olan kalbinin düzgün olması, ikinciside öteki kişiyi onu bırakıp eski sevgilime döndüm diyorsun adı üstünde eski sevgili, sana değer verseydi eski olmazdı değil mi? ikinciyi bırakırken hiç o kişinin ruh halini düşünmemişsin simdi ona mı dönsem diyorsun bu ne yüzsüzlük anlamadım nasıl utanmadan onun yüzüne bakabileceksin anlamış değilim, ikisini de seçme, aşk dediğin bu değil sen aşık falanda değilsin, içinde bulundugun durumu aşk sanıyorsun, ben sevdiğimle konuşurken hiçbir erkeğin yüzüne bile bakmadım bakmam, biraz ağır olacaksın canım böyle olmaz valla sinirlerim bozuldu bu yazıyı okurken bir bayan olarak utandımm..

1|0
    0|0
  • Bana sevgilim or..pu dese bi daha yüzüne bakmam isterse 1 ay yalvarsın yine dönmem.

Adam gibi adam olsa sana o lafı söylemez.

1|0
    0|0
  • bu ne saygısızlık bu ne cürretlik.sen nasıl oluyoda sana bu şekilde saygısızlık yapan biriyle hala beraber olabiliosun küstükten sonra tekrar barışabiliomusunuz.düşürmeyin değerinizi bi kendinize gelin ya bu nedir.

1|0
    0|0
  • bence ikisinide seçme çünkü birincisi seni 1 yıllık tanıyorsa eğer ve de or*spu diyorsa haklı olduğu bi tarafı vardır .ama senn de diğerlerinin cvabına göre hala onu övmen hata canım... ayrıcaa 2.side seni 1 haftalık tanıyıp namuslu diosa o sana blöf yapmıştır kendini sana beğendirmek için öyle dmiştir ayrıca seni o da diğer erkek gibi 1 yıllık tanısaydı oda diğer erkek gibi düşünüp ondan beterlerinide söyleyebilirdi canım ..!

0|0
    0|0
  • kavgalı da olsa insan sevgilisine küfür eder mi ya.s saygı kalmamış ilişkide ben birinci çocuğu hemen bırak derim. şimdi küfür eden ilerde ne yapar kimbilir diyerekten. seni seven, saygı duyan biriyle ol daha mutlu olursun. tecrübe konuşuyor vallahi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...