İlişki istemeyen birinden hoşlanıyorsunuz, o kişiyle takılıp bir şeyler olmasını umar mısınız?

Kızlar, birinden fena hoşlanıyorsunuz :(.. Çocuk da sizden hoşlanıyor kimseden hoşlanmadığı kadar... Ama diyor ki ben kesinlikle evlenmeyi düşünmem, hatta ilişki dahi istemiyorum hayatımda. Takılırız en fazla yani... Gece hayatı var sağlam içici... Yanlız çocuk iyi dürüst bir çocuk onu kesin biliyorsunuz..İşi gücü iyi.. Yaşınız 30'a yanaşmış... Naparsınız? Çok merak ediyorum.. Takılıp birşeyler olmasını umarmısınız? Yoksa kaçarak uzaklaşır mısınız?

Güncellemeler:
evlilik konusunda takıntılı değilim ama hiç olmayacağını düşünmek asla istemiyorum..en azından sonunda evlilik olma ihtimali olmalı. bu ihtimal net şekilde ortadan kalkmamalı...

0|0
25|16

En İyi Kız Görüşü

• Birisiyle tanışmışın o anlaşılan içki kullanıyor, yaşlarınız 30 küsür o evlilik istemiyor sadece cinsellik/ sevgili olmak istiyor ve sen sadece bunu istemiyorsan muhtemelen ileride evlilik düşünebilirsin?Senin kendine soracağın soru bu.Senin isteklerinmi daha önemli onunkimi? O başka bir şey arıyor sen başka bir şey arıyorsun.Ben kesinlikle böyle bir teklifte bulunan adama ne kadar sevsem / hoşlansam bakmam çünki benim isteklerimle el ele gitmiyor.Benimle eğlenecek, içecek, gezecek hiç bir sorumluluk almadan beni istediğinde bırakacak? Saol kalsın.Yalnız yaşarım daha iyi.Benimkisi evlilikle alakalı değil.Sunduğu şey benim hayatımda uymuyor.Seninkine uyuyormu? Adam baştan ne istediğini söylüyor senin başka bir şey istemen doğru değil.Açık konuşan insanları severim.Kartları masaya koyarlar.Ne istediklerini bilirler.Sen bu kişiyle mutsuz olacaksın çünki o bağlanmadan seninle sevişmek, gezmek tozmak istiyor.Açık konuşuyor.Bence bu adamdan başka bir şey beklemek yanlış olur.Bazı insanlar ilişki yürütemezler veya evlenemek istemezler.Bu tür insanları evliliğe veya tek eşliliğe sürüklemek yanlış olur.Senin isteklerin bence daha önemli.İnşallah kalbine göre senin isteklerin doğrultusunda ciddi bir beraberlik arayan bir insan bulursun.Hayırlısı

1|0
    0|0
    • Çok güzel yazmışsınız.. Bu yazıyı kendime mail atıp okumalıyım kafam karıştıkca ...Elinize sağlık...

• çok teşekkür ederim.. umarım aklıma kalbime sincek kişi çıkar karşıma..

• Teşekkür ederim.Birde bir şeye dikkat et.Böyle insanlar senin ona olan zaafını biliyorsa senin ondan hoşlandığını biliyorsa bunu sana karşı kullanacaktır.Çünki anlattığın kişi / hoşlandığın kişinin bence egosu çok yüksekte.Muakkak hayatında kızlarla böyle iliskisi olmuştur.Bana bir hayli tecrübeli geldi.Muhakkak kızlarla böyle iliskileri olmuştur, sonra onları bırakmıştır ve bu tür ilişkilerin tadını almıştır senide ayni şekilde kullanıp keyfi gelince gidecek.Sakin taviz verme.İnşallah kalbine göre birisini bulursun .Hakkına en guzeli olsun.

Erkekler Ne Diyor 16

• Sen 30 yaşındaysan hala bu cümleleri kuruyorsan çok safsın ya da kendini kullandırmak hoşuna gidiyor. Bile bile neden ladese giriyorsun anlamıyorum

1|0
    0|1
  • evet acıkca sana söylüyor takılırız sevgili bile olmayız yer içer seks yaparız ama birbirimize sorumluluğumuz olmaz birgünde biter ama 3 gün sürer ama 3 ay sürer diyor sana açıkca sende salaklık edip takılmassın umarım vatandaşla.

1|0
    0|0
  • Senin amacın evlilk ama çocuğun değil. Sen ona her o şekilde yaklaştığında onun sana vereceği cevap "ben sana evlilik düşünmediğimi zaten söylemiştim" olacaktır. Bu nedenle bence zamanını hiç boşa harcama.

1|0
    0|0
  • Hayatını mahfettihinin imzasını atarsın. Senin gibi niceleri var yarını garatiye aldıgını sanıp aglayan. Sen daha onu tanımıyosun. Seni kullanmıcagı ne garanti. Seninle gezecek baskasıyla yatacak onu yapacak bunu yapacak sende geniş geniş takılacaksın. Hırsız degildir dolandırıcı degildir ama bu dürüst oldugunu göstermez yine sen bilirsin.

1|0
    0|0
    • doğru diyorsun.. yanlız garantiye aldığımı sanmıyorum ki :( yanlış mı anladım?

• sana net ve gauet acık şunu söylemeliyim. İlerisinde seni mutlu etmeyecek tam tersi istemedigin bir hayatı verecek biri oldugunu düşünüyosan hiç gerek yok. Benim kaybedecek birşeyim olmadıhım halde ilerisi olmayan bir ilişkim olmadı olmıyacakta. Olacqksa bir defa olmıyacaksa asla. Kendini dahq sakin ve temiz ilişkilere yakıstır. Yakışmasını istiyosan.

• hayat, sadece eğlenmek, içmek, gezmek tozmak, para harcamak, diye bakanlar "geçici günü birlik sevgiden" hoşlananlar bu ilişkiye devam denlare ben şaşarım ?

1|0
    0|0
  • çocuk ne güzel koymuş işte kriterini ortaya. daha ne zorluyosun ki. kendine göre doğru kararını vermiş. evliliği düşünmüyorum. sen düşünüyo ve evliliği önemsiyo olabilirsin. ama ben ve benim gibi bazı erkekler evlilik fikrinden koşarak kaçarız

1|0
    0|0
    • kız arkadaşında aynı fikirdemi.. yani varsa

• anladım şimdi... çok teşekkür ederim yorumlar için :))

• rica ederim. herkes mutlu olsun

• yaşın 25 üstü daha eğlenceye ne bakıyorsun git bir koca bul evlen düzenini kur çoluk çocuğa katıl anne ol

2|0
    0|0
  • yani kendini ona yamarmısın yamamazmısın diye sormuşsun çocuk istemiyorsa hayatını karartma...

2|0
    0|0
    • valla güzel yorum sert ama doğru. yamamak olur bunun adı anca..

• elemana nazar değdireceksin. Allah nazardan saklasın...asdasdasd

0|0
    0|0
  • neye ihtiyacın var?seks mi?daha fazlası mı?

0|0
    0|0
    • evlilik konusunda takıntılı değilim ama hiç olmayacağını düşünmek asla istemiyorum. kesinlikle daha fazlasına ihtiyacım var.. en azından sonunda evlilik olma ihtimali olmalı. bu ihtimal net şekilde ortadan kalkmamalı...

• Bu soruyu neden sadece kızlara sordun onu anlamadım ama 30 yaşından sonra çılgınlığa yer yok hayatta. Ne zaman evlenecek hayallerini gerçekleştirecek evlat sahibi olacaksın ?

1|0
    0|0
  • Gece hayatı var sadece takılırız diyor ama dürüst biri diyorsun..Külliyen yalan..Kandırıyor seni.

1|0
    0|0
  • takılırsınız en fazla.

0|0
    0|0
  • sonunda evlilik olmayan hiçbir ilişkiden hayır gelmez seni kulanıyorr

0|0
    0|0
  • sakın böyle biriyle bir iliişkiye kalkışma. sakatlıklarla dolu bir yaşanmışlık elde edersiniz.

0|0
    0|0
  • Kısaca Bi sen kayboıl burdan ? neyin kafasından kzım sen _? oynama cocukla

0|0
    0|0
    • oynama derken?

• Hayatınızı karartma bosuna ne sen ne o

Kızlar Ne Diyor 24

• bence onunla olsan mutsuz olursun. ileride bağlanıp mutsuz olmaktansa şimdi üzülmen daha iyi. çünkü emin ol ilerideki acı çok çok daha büyük olacak.

2|2
    0|0
  • öncelikle etrafımdada hep görmüşümdür büyüklerimizde aynı şeyi söyler: "evlenmeyeceğim diyen insan çabuk evlenir." bende evliliğe karşıyım ama hiç belli olmaz ilerde değişebilir bu fikir.

gece hayatı, içici demişsin. barda diskoda takılan erkeklerden tabiki iyi, dürüstleride var aralarında. ama o mekanda takıldığı arkadaşları onun gibi değillerse ilerde onuda kendine benzetirler.

takılma olayına gelince, iki tarafta hoşlanıyosa, senin içine ilişki değil takılma siniyosa deneyin. ama bu işin sonunda küçük veya büyük bi pişmanlık olcak onu söyliyim. benimde başıma aynı şey geldi. ben endişelerimin üstünde durmadım, kabul ettim. pişman oldum. ama değdi.

2|0
    0|0
  • Yas 30 a kadar gelince bi yere kadar.. evlilik takintisi degildir mevzu aile kurmaktir, kendi aileni kurmaktir, sevdigim adam hergun yani basinda olsun istemek..

Mantikli dusun.. kendini sanki baska bir sevdigin insan bunlari yasiyormusda sende ona tavsiye veriyormussun gibi bir dusun..

1|0
    0|0
    • evet işte! olay o! benm derdim imza atayım ben de evleneyim gerçekleştirmek zorunda oldugum birşeyi gerçekleştireyim değil. seviyorsam birini güveniyorsam yanımda olsun.. istemek yanlış değil.. o da yanlış demiyor zaten. ben böyleyim diyor.. en iyisi basıp gitmek güzelce, yüz göz olmadan...

• Her sevdigin sev sana mutluk ve huzur vermez. Ornegin eroinde kullananlar seviyor ama olduruyor. Onemli olan hem sevecegin hemdr huzur ve mutluk bulabilecegin dengeyi saglamak.. bana sorarsan,oyle ergen falanda degilsin yani daha kolay daha olgun bir mantikla dusunebilecegin icin, yavastan siyril bu isten.. bu yaslardada okadar gezip surten adamdan hayir gelmez, o disariya aliskinbaksana evlilik istemio, o oyle mutlu. Sen bunla bi sekilde evlensn bile bu adam yine disarlarda seninde gozun kapila

• adam dürüstçe ne istediğini söylemiş. bunları bilerek sonrasında evlilik hayal etmen yanlış olur böyle bir vaat yok. kabul edersen onun istediği ilişkiyi yaşarsın. kurnazlık yapıp değiştirmeye çalışmana gerek yok sen üzülürsün

1|0
    0|0
  • Bir beklentin olmadan keyifli zaman geçirirsin sadece, ama sonunda üzülen sen olursun ...

1|0
    0|0
  • İşim olmaz onunla...

1|0
    0|0

• evlilik için acelen yoksa, evlenmeyeceğim adamla asla demiyorsan, bir süre sonra aşka bağlamayacaksan, aniden bitecek olursa hüngür müngür ağlamayacaksan takıl biraz içinde kalmasın..

1|0
    0|0
    • sanırım hüngür müngür moduna girerim... ://

• o zaman uzak dur..hatta elindekini sessizce yere bırak, yampiri yampiri uzaklaş.. :)

• :))))))))))))) sessizce gitcem gibi zaten sanırım :))

• Macera arayışına bağlı. Ben arkama dahi bakmazdım. Ancak hızlı bir yaşam istiyorsan takıl derim ama sonucunu göze alarak:)

1|0
    0|0
  • Canım kaç kaça bildigin kadar.. İyi değildir o..

Gözüne hoşlandıgın için iyi gelmiştir..

Kendine güvenmeyen adama sen niye güvencen ?

1|0
    0|0
    • hoşlandığım için iyi geldi belliki gerçekten... :(

• güncelleme için 5 yıldız.

takılsanız bile yerden sonra ilişkiniz kabız olacak çünkü beklentileriniz aynı değil.

vakit kaybetmene değmez bence.daha sağlam ilişkiler yaşa derim.

1|0
    0|0
  • Sana açıkça söylemiş evlilik hatta ilişki bile olmaz demiş daha neyin hesabını yapıyorsun ki tek gecelik bir şey için de gururunu ayaklar altına alıp da istenmediğin yerde durma bence

1|0
    0|0
  • evlnmek istemiyormuş daha neyi kovalıyorsun ki anlamadım bencede dürüst açık açık söylemiş bence kaçarak uzaklaş bir cacık olmaz

1|0
    0|0
    • olsada anca cacık olur biliyomsn. o hıyar ben süzme...

• ya öyle deme senin suçun yok .adam düzen istemiyor benimde başıma geldi bunlar .böle dediyse düzene girmesi zor belki zamana ihtiyacı var salla gitsin .kimseye zorla evlenelim demiyoruz ama sonuçta insan sonunu görmek istiyor yani baştan böle söylüyor ilerde sana diecek aa ama bak ben sana demiştim diye uğraşma şunlara prim vermeyin

• Sonunda evlenmeyecek sadece vakit geçireceksiniz, tabii ki unut böyle bir ilişkiyi. Sonunda evlilik istiyorsan başka biri ile denemelisin.

1|0
    0|0
    • istemiyorum kim diyebilirki :( vardır belki bilmiyorum..

bir ikişkiye başlarken o ihtimali tamamen yok saymayı kabul edemiycem sanrm..

• Kabul etme tabii ki, gezmek tozmakta bir yere kadar

• kaptırma kendini fazla arkadaşça takılın

0|0
    0|0
  • evlenmemeyi anladım da ilişki istemiyorsa takılmalık olarak durmam yanında. arkadaşlığı hoşuna gidiyosa orası ayrı bir mesele. ama daha derin hislerle bağlanıp sonunda üzülme.

0|0
    0|0
  • herşey sana bağlı. önce ne istediğine karar vermelisin.

0|0
    0|0
    • zamanla tanıştıkca beraber karar veririz diyordum onunla.. demekki baştan bilmek gerekio..

• bende onun gibi olsam takilirdim madem hoslaniyorum

ama

benim hayatimda istediklerime bagli eger ben evlenip cocuk sahibi olmak istersem onunla takilmam cunku acikca soyledi,cocuk durust.

0|0
    0|0
  • seninle evlenmeyecek o kesin. ama ileride evlendigini gorursun.

1|0
    0|0
    • çat diye evlenir hem de...

• aynen oyle. mesela bazi erkekleri gorursun. sana iliskiye hazir degilim der. iki gun sonra bakarsin sevgilisi olmus. bu da boyle bir sey. her sabah seninle uyanmak istememis kisacasi. bu senden mi kaynakli degil elbette. elektrik meselesi.

• yol yakınken bırak.

0|0
    0|0
  • dürüstçe söylemiş daha ne zorluyorsun. hızla uzaklaşsan iyi edersin

0|0
    0|0
  • Uzaklaşman en doğru olandır senin de niyetin aynı ise yaşa gitsin...

0|0
    0|0
  • beklentileriniz paralel değil, ilişki cortlar bi süre sonra. istiyosan takıl yine tabi ama beklentilerini yükseltme.

1|0
    0|0
  • takılmalık olarak düşünüyor seni yarın seni bırakıp başkası ile evlendiğinde ne yapacaksın çok üzülürsün uzaklaş hemen ondan

0|0
    0|0
  • adamın amacı dost hayatı + fuckboddy karışık bir şey bence...eğer sen de olumlu bulup kabul ediyorsan takılın işte birbirinizin isteklerinizi giderirsiniz her yönden...her şey imza ya bakmıyor artık..ama sen diyorsan bana uymaz o zaman uzaklaş..erkeklerde bağlanma korkusu vardır zaten...evlilik kelimesini duyunca bile kaçarlar..

1|0
    0|0
Yükleniyor...