Kapat

Kızlar en fazla kendinizden kaç yaş büyük birisiyle çıkarsınız?

Mesela siz birisinden hoşlanıyorsunuz. 20 yaşındasınız diyelim. Hoşlandığınız kişiyide 20 yaşlarında zannediyorsunuz. Tanıştıktan sonra yaşının 30 olduğunu öğreniyorsunuz. Bu durumda ne yapardınız ?

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• en fazla 7 olur sanırım.

0|0
    0|0
    • tamam büyük olabilir ondan bahsetmiyorum :) Ama yaşını göstermiyordur belki, sen kendinle yaşıt sanıyorsun. Çıkmaya baslıyorsunuz daha sonradan buyuk oldugunu öğreniyorsun. Bundan bahsediyorum

• sen 30 un baharındayken o 40 olacak ve yvaş yavaş çökmeye başlayacak iyi düşün derim :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• çelişkiler+yalanlar=hüsran!

0|0
    0|0
  • göz doktoruna gitmek lazım öncelikle!

0|0
    0|0
  • ya bu yaş orantısı zamana göre değişiyor...

20 yaşa 30 yaş uygunsuz bir dilim... 10 yaş fark var ve uygunsuz

Ama 35 yaşa 45 yaş gayet uygun onda da 10 yaş var. Zaman ilerledikçe aradaki mesafe azalır aslında...

Bence 20 yaşındaki biri ile 30 yaşında biri olmamalı. 30 yaşına en uygun sınır 23-24 dür bence daha altı olmamalı diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • bizde sorana soralım kriterin ne bu konuda. şuda bir gercekki aşk varsa gerisi teferruat.

0|0
    0|0
  • erkek adam olgun olur.kızların kendi yaşıtıyla çıkması çok anormal. kızlar memnun kalmıyor.bebe gibi geliyor.benim sevgilim benden 8 yaş ufak.

0|0
    0|0
    • evet söylediğiniz doğru aslında ama araya maddiyat, yaşadığın çevre vs gibi şeyler girince... :S

• Nedir bu yaş takıntısı insanlarda anlamıyorum :)

0|0
    0|0
  • 13 yaş max.

0|0
    0|0
  • 40 yaşa kadar caizdir.

0|0
    0|1
  • Bende mesela benden 10 yaş birininden hoşlanıyorum? nasıl açılabilirim ona..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Yalan söylemiş olduğu için tiksinirim, soğurum elimde olmadan.

Onun dışında benden 5 yaş küçüğe kadar ya da 5 yaş büyüğe kadar isterim. Ama tabii gönül benden 10 yaş büyük ya da küçük birine konarsa yaşın önemi olacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • Yalan söyleme durumu değil. Mesela tanışmıyorlar ama karşındakini 20 li yaşlarda görüyorsun. Fakat tanıştıktan sonra yaşının büyük olduğunu öğreniyorsun. Ondan bahsediyorum

• Eğer sevmişsem ha 10 yaş büyük ha 10 yaş küçük, fark etmez. Ama sadece hoşlanıyorsam tercih etmem. Benim anneannemle dedem arasında yaş farkı var ve dedem anneannemin enerjisine yetişemiyor, anlaşamıyorlar o yüzden. Anneannem sıkılıyor. O yüzden kendimden çok büyük bir erkek istemem şahsen, maksimum 5 yaş büyük olabilir.

• Daha önce kendimden 8 yaş biri birlikteliğin ne demek olduğunu gördüğüm için bu konuda pek töleransım yok artık..

Tabi ki kişinin jişisel olgunluğu önemlidir ama, aynı dönemin çocuğu olmak kuşak farkı olması olumsuz etkiliyor çoğu zaman o yüüzden en fazla 3-4 yaş fark diyorum..

0|0
    0|0
  • 20 yaşındaysam 30 yaşında birinle çıkmam çünkü fazla olgun gelir .ben 25 yaşındayken 11 yaş büyük birinle çıkmıştım ama birde 9 yaş büyüklede çıktım .ama dediğim gibi 24-25 yaşındaydım .u arada olgun erkeklerin kötü yani sizden daha çok şey yaşamış görmüş oluyolar bide uzun bir eski sevgili listesi oluyor

0|0
    0|0
    • teşekkür edrim

• ben 23 yaşındayım da onun da 30 yaşında olduğunu başka birisinden öğrendim. Saçlarının yanında hafif beyazlama var :) ama karşıdan baktığında 30 yaşında diyemezsin. Ne sakal var ne bıyık :D birde zayıf birazda

• yok o zaman sorun olmaz 7 yaş birşey değil bence

• yaşın ne önemi önemli olan istikrarlı bir ilişki :)))

0|0
    0|0
  • en fazla 10 yaş olabilir ama 5-6 olsa daha iyi olur

0|0
    0|0
  • yalan sölerse sinirlenirim ama baştan sölerse 10 yaşta sorun yok uygunsak birbirimize.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim. Mesela benim hoşlandığım kişide benden küçük gösteriyordu :) Ama daha sonra birisinden öğrendim ki benden 6 yas buyukmuş :S

• 6 yaş büyük olması sorun değilde dediğim gibi yalancı olması sorun.

• tip önemli yaş değil kimisi minyon oluyor

0|0
    0|0
    • evet doğru diyorsun ama brden hayal kırıklığına uğramış gibi hissetim :(

• sevgilim değil ya :(( keşke olsaydı :S ama olacak inşallah :)

• hadi hayırlısı inşallah :)

• 4-5 yaş büyük

0|0
    0|0
  • 5 daha fazlasnda problemeler çıkabilir bence

0|0
    0|0
  • 30yaşında birini 20yaşında zannetmem

0|0
    0|0
    • zannettim ya, sakal desen sakal yok.. Kiloda 60 civarı falan işte :)

• yaş önemli değil hoşlanıyorsan devam

Yükleniyor...