Bacaklarım ne zaman incelmeye başlar?

squat hareketini düzenli programa göre yapına ne kadar zamanda fark eder? yani bacaklarım ne kadar zamanda incelmeye başla?

Güncellemeler:
bide squat yapınca popo büyüyo mu anlamadım onu bir türlü ben büyüsün istemiyorum ya hiç hoş değil nesini beğeniyosunuz?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• squatla bacak inceltmeye çalışmak yanlış bir düşüncedir squatın asıl amacı hemen kalçanın altındaki kasları geliştirerek kalçanın dik durmasını ve sıkılaştırmasını sağlamak ama bu esnada yükün büyük bir kısmı bacaklara bindiği için önce bacak ve arka bacak kaslarınıda çok fazla çalıştırır. eğer kendi vücüd ağırlığınla çalışırsan bir nebze sıkılaşma görebilirsin ancak ağırlıkla girersen bacakların kalınlaşır ve kalça kısmında ciddi çıkıntı meydana gelir. cardio hareketleri ile yağ yakman lazım öncelikle zaten inceldiğinde squat ihtiyacın olduğunu anlayacaksın. tabi squat yapma demiyorum ancak squatı daha çok güç, sıkılaşma, şekil verme gibi amaçlar için kullanmalısın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Squat'ı bacağını inceltecek şekilde bir programla uyguladığını varsayarak söylüyorum. İlk etkilerini 3 ay içinde gösterir.6 ay sonra önemli farklar oluşur.1 yıldan sonra da istediğin etkiyi alabilirsin.

0|0
    0|0
    • ben 1 aylık bir program yapmaya başladım 1. gün 50 tane bugünde 55 tane yaptım 30. gün 250 ye kadar çıkıyo onunla daha hızlı erimezmi

• Setler halinde yapman ve yüksek ağırlıklarla çalışmaman bence daha etkili olacaktır.

• 2 ay sonra dahada hızlanır dostum

0|0
    0|0
  • Cardio yap daha çok.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum :

0|0
    0|0
  • Once kardıo sonra squat yap yoksa bacakların kas olur

0|0
    0|0
  • 2-3 ay sonra

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Squat pek inceltmez sen bol Cardio yap ip atla olabildikçe koş ve bunları yaptığın zaman diyet yapıyorsan squat kalça şekillenmesi için çok iyi

0|0
    0|0
  • squat bacak şişirip kas yapıyor bir öğrenemedınız

0|0
    0|0
  • spor

0|0
    0|0
Yükleniyor...