Otomobilden anlayanlar diresksiyonu sağlam olanlar bakarmısınız bir şey soracağım?

Arksdaşlar sigortadan gecici bir arac aldım yanlız bu araç 120-140 ile giderken aracı şeritte tutmam için direksiyonu hafifce çevirdiğimde çok tepki veriyor ve araç yön değişip şerit dışına doğru gidiyor ve içeridede hissediliyor bu sanki direksiyonu çok hızlı cevirmiş gibi sallanıyor araç yani anlıyacağınız direksiyonu cevirmeye korkuyorum bu yeni nesil araçların hepsi böylemi? Ben golf6 kullanıyorum normalde böyle bir sıkıntım yok golfte.

Güncellemeler:
Sigortadan aldığım araç 2014 octavia yazmayı unutmuşum:)

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aracın marka modelini ne

0|0
    0|0
    • Octavia yazmayı unutmuşum

• Yani formula direksiyonu koymuşlar sanki araç 7km de sıfır daha

• 7 bin yani

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• rot ayari gerekli ona titreme yapmasi ondandir ya da lastik balans ayari cantlardada egrilik olabilir

0|0
    0|0
    • Titreme değil hocam direksiyon sanki fazla dönüyor :)

• direksiyon on takima girer oda rot ayarinda belli olur rotbalansa girmesi gerek aracin

• Anladım hocam sağolasın

• benim amcamin arabasi da oleydi ve on lastiklerse bur much takim filan degistirdi araba duzeldi ;)

0|0
    0|0
    • Anladım kardeş zaten geri vereceğim 3 4 gün sonra da merak ettim sadece hepsi böylemi diye

• accent hafif araba savurmasi normal ama octavi passat gibi araba onda boyle bir sorun yasaman cok ilginc

• Araçta on numara ama direksiyon kutusu biraz değişik geldi bana belkide alışmadığımdandır

Yükleniyor...