Uğur Acar ve evlilik teklifleri

Bu sitedeki o kadar erkek yırtınıyor kadın kadın diye ama onlara bir çözüm buldum.Ne mi o çözüm ? Uğur Acar gibi yüz nakli ameliyatı geçirmek.Siz de böyle bir ameliyat sonrasında bu sonuca ulaşın; siz de evde kalmayın.

link

Uğur Acar'ın durumu hakkında ne düşünüyorsunuz?

NOT:Uğur Acar kim be diyecekler vardır bu sitede eminim.Onun için bilgi vereyim.Türkiye'de ilk yüz nakli yapılan insan.

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

• aga tamam kurtuluştur da o kadar da değil la.. orjinal yüz gibisi olur mu milleti galyana getirme burda :D beyler tamam sakin yok bişey yok yakışıklısınız olm tamam

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• ilk hallerine göre çok çok iyi. suratında hala bariz şişlikler var ama daha 1 yıl olmadı sadece burun ameliyatında bile tamamen iyileşme 1 yıl sürüyor. kardeşim kulak ameliyatı oldu bir kaç defa ve tam olarak iyileşmesi en az 2 yılı aldı. ki uğur acar yüz nakli geçirdi, zaman geçtikçe çok daha iyi görünecektir.

0|1
    0|0
  • en azından ölmedi

0|0
    0|0
  • Aa aa senin foton degismis. :)

Kendilerini guvenleri yoksa yaptrsinlar..

0|0
    0|0
  • Belkim sol elimi seviyorum ben:(

0|1
    0|1
  • Ne düşündüğümü düşünüyorum ama bişi düşünmediğimi fark ettim :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hiç nakille uğraşmasınlar

link

0|0
    0|0
  • daha iyi olabilirdi gibi geldi, ama bilemezsin işte ben doktor değilim,mucize bekleyen bir meczubum

0|0
    0|0
  • esmerdi bu git gide ağarmış adam :D

0|0
    0|0
  • bu adamin hayati degisti sen dalgami geciyorsun .. helal sanin gibi adama

0|0
    0|0
    • Ben adamla dalga geçmiyorum.Bu sitede kadın bulmaya çalışan beyin ile dalga geçiyorum.Bir de ironiden anlamayan beyinler ile.

• haklisin.

• Yüz nakli değilde beyin nakli olsa daha iyi olur;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...