Ehliyet sınavlarını geçip ehliyet çıkarmadıysanız kaç ay sonra hakkınız yanıyor?

Kaç ay sonra hakkınız yanıyor bilen var mı ? Emniyette dosyanız siliniyor diyen var.

Güncellemeler:
Teşekkürler :)

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• 1 sene geçtikten sonra sabıka kaydı ve göz raporu istiyorlar..Yoksa dosyan silinmiyor...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sene geçtiyse tekrardan sağlık raporu ve sabıka kaydı istiyorlar ancak ocakta yasa tasarası çıkabilir almanda sorun yaşayabilirsin sistem değişecekmiş her seneki dedikodu ama gelecek sene çok büyük miktarda zam yapıyor devlet baba 2000tl yi geçmesi bekleniyor ona göre duyduğum bu

0|0
    0|0
  • ben 2003 aralıkda sınava girdim ve gecdim direksiyon da aynı dosyayı aldım sürücü kursundan 2011 aralıkda verdim sadece benden güncel sabıka kaydı ve saglık raporu istediler verdim ve aldım sorun yok yani 10 yıla kadar zamanın var ama şimdi ehliyet yok artık sertifika cıkdı ehliyet 2 yıl sonra alıyorsun 2 yıl 2 defa dahi kırmızı ışıkdan gecsen sertifikan yanıyor

0|0
    0|0
  • dosyaları kaybetmessen sıkıntı yok ama kaybersen yandın :)

0|0
    0|0
  • 1 seneyi geçirme çöpe gider uğraşların miletin ağzına bakma

0|1
    0|0
  • Hakkının yanması gibi bi durumunun olacağını düşünmüyorum. Saçma geldi dosya yanması falan...

0|0
    0|0
  • 11 sene oldu gatırlayamıyotum...

0|0
    0|0
  • bence fazla zaman kaybetme ne kadar erken alırsan ii stajerlık başladımı bılmem başlarsa kötü

0|0
    0|0
  • sanırım 2 yıldı...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...