Tarih yazmak isteseniz, tarihin altın sayfalarına nasıl geçerdiniz?

Tarihin akışını, yönünü nasıl değiştirirdiniz Arkadaşlar..?

Tarih yazmak isteseniz, tarihin altın sayfalarına nasıl geçerdiniz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gücüm olsaydı eğer;

Dünya'daki serveti yeniden bölüştürür, zengin ülkelerden bir zamanlar sömürdükleri fakir ülkelere kaynak aktarırdım. Afrika'da açlık, yoksulluk biterdi mesela.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• devrim yaparak dünyada haksızlığa uğrayan inssanların her zaman yanında olup onları bilinçlendirerek haklarını savunmasını sağlayarak onlara yanında kimse olmasa bile yüreğindeki o güçle,cesaretle haksızlıklara karşı koyabilmeyi,yapılan haksızlıklara göğüs gerebilmeyi,onllarla baş edebilmeyi ve dünyayı daha yaşanılabilir hale getirmeyi öğretebilmeyi isterdim bunun için çalışıyorum bunun için yaşıyorum inşallah yapabilirim.

0|0
    0|0
    • İnşallah dünya sizinle gurur duyuyor, Yeni Kahramanımız

• Ramazan aylarında yoğunlaşan bu somali sorunu.

Ütopik bir düşünce benimkisi,

Bu kurak yerlerde yaşayan insanları diğer ülkelere dağıtırdım, iş ve barınma yerlerini belirleyerek daha iyi bir yaşam tarzı sunardım.

0|1
    0|0
    • Çok iyi düşünmüsünüz tebrik ederim, Yalnız bu insanlar neden bu hale geldiler, o kadar caresizlerki, Somalinin alti yeraltı zenginlikleriyle doluymus, ama üstünde insanlar açliktan kıvranıyor.

• Sömürülüyor o yüzden.. Aslında Afrika yoksul bir kıta değildir, sömürülmüş bir kıtadır.

Erkekler Ne Diyor 4

• Kırım'ı topraklarımıza katan bir siyasetçi ya da Kudüs'ü tekrar fetheden bir komutan olmak isterdim. Benim gibi nacizene biri için ütopik biliyorum ama en azından bu ruhu canlı tutmalıyız diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • eğer tarihe geçseydim :)

tarihe muhtemelen dünyadaki en büyük devrimcilerden biri olarak geçerdim :)

0|0
    0|0
  • hayat yolun da bir garip yolcu gibi geçerdim

0|0
    0|0
  • Mercidabık veya Mohaç savaşında etkin rol oynamak isterdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...