Burda yazanlar anlamsız mı sizce? Ne düşünüyorsunuz?

Karanlık ..

Kar-an-lık.. 3 hece, 8 harf ve 1 kelime. İşte bu kadar basit ve bir okadarda gerçek olan şey karanlık. Peki ya nedir bu karanlık? Günesin bulutlar arasında kaybolması mı ? Yoksa icimizde ki karanlık mı? Sonu olmayan karanlık bir boşluk olur ya taa aklımızın derinlerinde .. Bu mu karanlık?

Ya da onun gözlerine baktığında gördüğün karanlık mı? Peki ya o kim? Sen. Çünkü bütün bunların arkasında ki karanlık sensin. Peki ya sen kimsin? Şeytan mı? Melek mı.. Yoksa insan mı? Şeytanla insanın arasında ki ince çizgiyi farkettin mı? .. Bu çizgiyi sen çizdin.. Zaman geçtikçe bu çizgi inceliyor. İnceltikce kayboluyorsun. Neden ? Çünkü kaçıyorsun . Bu çizgiyi kalın çizebilirdin ama cizmedin. Neden? Çünkü korkaksın. Ey insanoglu. Sen ne yaparsan yap insansın. Ha alçalmak ya da yükselmek senin elinde.

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Deli deliyi görünce sopasını saklarmış kırdım da geldim bu soruyu görünce karanlık diye birşey yok aslında devlet elektriği kesmediği sürece aküsü bitmeyen bir araban olduğu sürece ya da sönmeyen mumun sonsuz enerjiden beslenen bir el fenerin ya da şarjı bitmeyen telefonun arkasında ki flaş lamba gazı bitmeyen çakmak.. Edison ne yaptı acaba akor flemanlı lamba mı hah edison ben çakmakla idare ederdim ya ne gerek vardı grambell androide sebep olduğunu görse level atlardı be..çok saçmaladım sanırım :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ka-ran-lık şeklinde hecelenir o...

0|2
    0|0
  • Yasamda/realitede karanlık ışığın yokluğudur. Biz ışık üzerinde çalışabiliriz ama karanlığı çalışamayız. Gerçekte, biz Newton'un prizmasını kullanarak beyaz ışığı kırar ve renklerin çeşitli dalga uzunlukları üzerinde çalışabiliriz. Ama karanlığı ölçemeyiz. Bir basit ışık ışını karanlık bir mekânı aydınlatarak karanlığı kırmış olur yani karanlığı geçersiz kılar. Siz belli bir mekânın/uzayın ne kadar karanlık olduğundan nasıl emin olursunuz? Işığın miktarını ölçersiniz! Bu doğrudur değil mi? Karanlık insanlık tarafından, ışığın olmadığı yer/mekân için kullanılan bir kelimedir.

0|0
    0|0
  • benim bildiğim Ka-ran-lık :)

soruna gelince karanlık olan içindeki düşüncelerdir herşeyden ümidi kesmiş biridir. havada bulut olmasa bile o kişinin içinde huzur mutluluk olmaz hep isyan eder. Böylelikle küçük yalan dünyanı karanlığa gömersin.

0|1
    0|0
  • ŞAKİR DETECTED...

0|2
    0|0
  • Sizi uyumaya davet edıyorum...

2|1
    0|0
  • seni anlamayacak kadar sarhoşum şu an ama eminim çok güzel bişeyden bahsediyorsun şu an.ayılınca söz sana mesaj atacağım.kendine iyi bak.

0|1
    0|0
  • IQ istiyor bu yazdıklarına yorum yapmak o yüzden bütün yorum yapanlara +1 verecem.

1|0
    0|0
  • gece susmasını bilseydi sen konuşurmuydun hiç çak bir kibrit gecelere gel mahkum etme vijdansız hecelere :):):)

0|0
    0|0
  • Halil Sezai ile Nietzsche arasında gittim geldim resmen..

2|0
    0|0
  • Bence sen bir bardak sıkılmış portakal suyu iç,iyi gelir sana.

0|1
    0|0
  • a.q aynı kpss deki sorular gibi . yukarıdaki saçmalıktan ne anlıyorsunuz ? :)))

1|0
    0|0
  • ne kullanıyorsan aynısından ben de istiyorum

0|1
    0|0
  • Burda yazanlar anlamsız bizce.

0|1
    0|0
  • çok uğraşmışta bi sigara yaksam aydınlanır mk.

0|1
    0|0
  • karanlık bakıpta görmemek görüpte inanmamak en karanlıktaki insanmı ebu cehilllll

0|0
    0|0
  • ben pegasusum zaten. yükselir alçalırım. ILS yoksa bile iniş yaparım milimetrik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...