Aşka mı yol vermeli, mantığa mı? Siz ne yapardınız?

Bütün kapılarınızı kapattınız. Kendi halinizde yaşıyorsunuz. Biri var aklınızda ve kalbinizde. Hiç beklemediğiniz bir anda biri çıkıp geldi hayatınıza ona bir şeyler hissetmeye başladınız ve onunla gayet mutlusunuz. Bu kişi eski sevgilinizin yakın arkadaşı çıktı. Şimdi ne yapacaksınız? Aşkınızı doya doya yaşamak mı? Aşka yol verip mantıkla buluşmak mı?

Güncellemeler:
O kişiyle birlikte değilim. Sadece arkadaşız ayrıca bir süredir görüşmüyoruz. Sanırım başlangıcı ve sonu olmayan bir arkadaşlık olarak kalmak zorunda.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• "Gerektiğinde, gereksiz insanları hayatından çıkaramazsan; Hiç gerekmediğinde, gerekli insanlarla arana girebilir".

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• birinci ne neden kapılı bütün kapılar merak ettım ?

ikincisi arkadaşınızın arkadaşı olunca ne olacak onu anlamadım yani kötü birşeymi bu bu kadar ortada duyguşar varsa açılmalı aşk odur zaten sen çevresini yada çevreyi sevmeyeceksin yada onların sana ilerde kar'ı olmayacak onların senin yanında olan kişi sevdiğin olacak onu bunu boşver nerfde mutluysan orda yaşa kısaca ;)

1|0
    0|0
    • O kişi öğrenince ne olacak peki? Hiç hoş bir durum değil. Bir de arkadaşlıkların bozulacağını düşünürseniz.

• Şuan mantığım daha ağır basıyor.

• sevgın doruklarına gelınce ne mantık nede engel tanır gonlun dırek ona kopmakıster :)

ama mantıgınla sonra dunuceksın ılk basta kalbın ne dıyor ve sonrada mantıgınla düşün yani neler olur neler olmaz ve ona göre takıl bnece goreceksın karsındakı kısıye karşı artılar önde olacak ;)

• bence ikiniz de eski aşkı sorun etmiyorsanız sevgiler kervanına sizde katılın

1|0
    0|0
  • labirent içinde labirent niteliğinde bir soru olmuş: ilkin birisiyle aşk yaşıyorsam ve sonradan en yakın arkadaşına aşık oluyorsam benim lugatıma göre mantığa ters bir durum. neden mantıga ters bir durum dersen. en yakın arkadaşı diyorsun ve bu insanlar belki kardeş derecesindeler. şahsen ben en yakın arkadaşıma ihanette bulunamam zaten çıktığı bir insana da o gözle bakmam. (xxx large) insanları ayrı tutalım...

başka bir bakış açısından bakarsak: benim aklımda ki insanın onu sevdiğimden bile haberi yoksa ve farkında değilse arkadaşıyla çıkmamda bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum. nitekim kimsenin kimseden haberi yok.. kalbimin sesi gerçekten birinci insanı seviyorsa onu tercih ederim. burada mantık devre dışı kalmış oluyor.

en yakın arkadaşı çıktı diyorsun mümkün değil erkekler en yakın arkadaşlarına bu konu hakkında kiminle çıktıgı hakkında bilgi vermemezlik yapmazlar. tabiii iyi dostlarsa...

oldu ki bütün labirentler birbirine dolandı ve çıkış yok. illaki bir çıkış vardır. ikisinide tercih etmem ve beni mutlu edecek başka birisini aramaya koyulurum...

0|0
    0|0
  • aşıksan vur saza şöfersen bas gaza le lele lele :D devam et aşık ol deli gib sev çoş dünyaya bi kere gelgik aman :)

0|0
    0|0
  • eski sevgilinin arkadaşı çıkması şüpheli geldi bana ... ( septik biriyimdir... )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kardeş zorunlu arkadaş, arkadaş seçilmiş kardeştir. Sen bunu kardeşime yaptın, kardeşimde bunu bana yaptı, ne haliniz varsa görün bende iki karaktersizin kaybı olmaz, demiştim, en yakın kız arkadaşım ve eski sevgilim tarafından aldatılınca..

0|0
    0|0
    • İhanetle aynı kefeye konulamaz bu durum.

• Hiç hoş şeyler düşünmez belki de çok üzülür.

• Eminim onun yerinde olsan sende üzülürdün..

• Doya doya yaşarım ben. Kimin nesi olduğu ilgilendirmez

1|0
    0|0
  • ilginç bi durum herkesin başına gelmez böylesi .. bu durumda bence mantık önemli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...