Galatasarayın zaferi en sonunda:) GS tur atlar mı?

Bugun gs cok ıyı oynadıgını dusunuyorum.. Burak harıkaydı.. ama aynı sekılde bu basarıyıda manchestere karsı gosterebılecekmı? Manchesterı kendı evımızde yenıp 2 olup tur atlarmıyız.? Gercekten cok ıstıyorum kazanmasını.. Puan durumuda cok krıtık braga ve clujun onune gecmek ıcın ne yapmalı? Hıc deılse bragayı kesın yenmemız lazım ki tur atlayalım.Mancsterla berabere kalsak; bragayı yensek tur atlarmıyız .. paun durumu hakkındakı dusuncelerınız..?

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• İkisine de 5 atçaz...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kesin iki maçıda kazanmalıyız 2.lik için.Garanti ancak öyle olur.Manchester zaten tam kadro gelmez garantilediği için.

0|0
    0|0
  • uefaya kalır

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak Gs'nin grupta şansını yüksek görüyorum. Bu akşamki galibiyetten önce de fikrim buydu. Fatih Terim'in oyun mentalitesi er ya da geç sahada olumlu sonuç veriyor, vermeye de devam edecektir. Bu sene çeyrek finalde izleyebiliriz Galatasaray'ı.

0|0
    0|0
  • Sihirli küreme baktım o atlar dedi.. eee dedim atlar dedi.. sağol dedim selamı var..

0|0
    0|0
  • Manchester United'ı yenersek banko Şampiyonlar Ligi'ndeyiz bence inşallah ama o maçtan puan alıp Braga'yı yenersek yine ŞL'ye gideriz.

0|0
    0|0
  • manchester zaten son maca genclerıyle cıkar..galıp gelebılır o mactan gs..fakat braga macı zor..3.olarak uefaya kalıcagını dusunuyorum gsnın

0|0
    0|0
  • ya tur mur atlamayalım güzel güzel uefaya gidelim 2 maç yapıp şampiyonlar liginden elenmeye gerek yok.

0|1
    0|0
  • Futbol muhabbeti yapan kadınlar: link

0|0
    0|0
    • o ne laaa..bunu yeni gördüm

• Anlayıp anlamamanız değil konu. Çok itici bir şey bu erkeklerin gözünde..

• olabılır.. ne yanı ıtıcı dıye.. ben sevdıgım seyden vazmıgecıyım.. ne var yanı bı bayanın ısı gucu ev hanımlıgı gıbı evde oturmakmı.. futbol sadece erkek ısı deıldır.. bende yemek yapan bı erkek gorsem ay ne ıtıcıymıs demem:D:D

• Gs evinde Manchester'dan en kötü 1 puan almalı. Bu durumda braga clujle berabere kalırsa 2.liğini korur. Son maçlarda Bragayı yenip rahat şekilde turlar.Bragadan 5 gömlek daha üstün çünkü.Ama Manchesterı yenersek avantajımızı çok daha fazla.

0|0
    0|0
  • Her şey daha bitmedi dedi Aslanlarımız. Manu yedek falan gelecek diyorlar ama yedekte gelse a takımıyla da gelse ne yapıp ne edip yenmemiz lazım. Kısaca şöyle söyleyeyim kalan iki maçımızı da kazanmamız lazım, o kadar.

0|0
    0|0
  • Hakettiğimiz bi galibiyet aldık.En kötü tahmınım uefaya gideriz.Bu da bi son olmaz...Belki de bi başlangıç olur.Bi uefa daha neden olmasın...

0|0
    0|0
  • biz kimlere tur atlatmadık, ki ...

0|0
    0|0
  • atlar atlar hemde süper atlar

0|0
    0|0
  • dün nasıl moralim bozuldu kardeş takım yaktı bizi

0|0
    0|0
  • mancesterle berabere bragayı portekizde yenersek 2 olarak çıkarız o güven geldi oyunculara

0|0
    0|0
    • inş ya bende candan yurekten desteklıyorum..

• 2 beraberlik alsak bile geçeriz ama mancesterin son maçta cluju yenmesi lazım 6 puanla çıkarız

• bu arada şamıyonlar liginde 137 maçımızı oynadık toplam avrupa kupalarında 241 maçımıza çıktık

91 galibiyetimizi aldık

338 golümüzü attık 342 golümüzü yedik sanırım türkiyenin en büyük klübü oldugumuzu kanıtlıyor ne dersiniz ?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...