Hami·le olduğunuzu öğrendi·ni·z vee...

Hamile olduğunuzu öğrendiniz mutluluktan uçuyorsunuz eşinizle dostlarınızla patlaştınız. ve 1 hafta sonra eşiniz sizi aldattı yakaladınız. ne düşünürsünüz neler yaparsınız ?

Güncellemeler:
Ben bayan olsaydım doğurmazdım sanırım çünki babasız büyüycek mutsuz olucak herzaman eksik olucak bir yanı bunada hakkımız yok bence

0|0
14|4

En İyi Kız Görüşü

• bu soruyu bugün esra erolda sordular yaa. ordan mı duydun

0|1
    0|0
    • yaf çaktırmasana 5 dk baktım denk geldim bende sormalıyım dedim :)

bişi kaçmıyr valla

• :D teşekkürler

• Akşama kadar evlilik programı izliyorlar la birşey değil erkeklerde başladı zapin yaptım deyip ayak yapıyorlar vay vay vay :D

Kızlar Ne Diyor 13

• O bir candır, aldırmak onu öldürmektir kıyamazdım. Ama o bi daha yüzümü bile göremeyecektir, intikamım acı olur. Çok üzülürüm, kırılırım,kızarım.

0|0
    0|0
  • Cocugu olacagini bilen adam bile bike nasil aldatiyorsa bende oyle bosarim.. Cocuga gelirsek bilemicm... Eger egitimim tam ve calisabileceksem dogururm ama ona sefil bir hayat surdureceksem sanirim hayir..

0|1
    0|0
  • Boşanırım çoçuğumuda doğumdan 1 hafta sonra gösteririm.

2|0
    0|1
  • Umarim kimse boyle bir durum yasamaz. Fakat ben adi serefsiz bir adam yuzunden bir cana kiyamam. Sanirim dogururum.

0|1
    0|0
  • Olabilir, çocuğu bağlamaz bu durum o doğar annesine de babasına da eşit derecede yakın olur büyüklerin sorunu büyüklere... Çocuğu bunun için kullanmak çok ucuzca.

0|1
    0|0
    • bence çok sorunlu bir çocuk olur öyle kolay değil

• Alakası yok anne, sürekli çocuğa babayı kötülemez, kendi sinirini çocukla baba ilişkisinden çıkarmazsa gayet de sağlıklı bir çocuk olur.

• Dusunmesi bile berbatt allahh korusunn.. napicami bilemiorum şu an.

0|1
    0|0
  • bebeğin hiç bir sucu yok ki o en masum olan:) büyük konusmak istemiyorum ama boşanırım kabullenmek sineye cekmek çok zor... bebeği doğururdum

0|0
    0|0
    • teşekkür ederm:)

• birini en iyi cevap secip sonra değiştirmenizi büyük saygısızlık olarak niteliyor ve bu davranısınızdan nefret ediyorum! bunu bi daha kmseye tekrarlamazsınız umarım hemen secmek yerne yorumların kesılmesını bekleyn ..

• özür yanlışlık oldu

• onun için ona verdiğim değer için üzülürüm ama asla o hatayı yaptı diyede bebeğimi onun uğrunda yok etmem isteyen çeker gider

0|0
    0|0
  • Karnındakinin canını almaya hakkın var ama babasız bırakmaya hakkın yok! hayattan koparmaya hakkın var mı?

0|0
    0|0
    • hayat boyu mutsuzluk ne olucak çocuğa ne cevap vericeksin.

• erkek nici alıp bayanmışımya bende nasıl istersen ispatlarım dedim

• Tamam annesin üstünnde ıspatla oldu mu sığır..

• Her iki olayda kabus benim için

0|0
    0|0
  • Boşanırım.

0|0
    0|0
  • o evden sessiz sedasız çıkar çocuğumla tek yaşardım e parada alırdm yanıma.

0|0
    0|0
  • Oldu mu şimdi?

Bir an hayal ettim ve kötü oldum. Allah göstermesin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• dünyanın en masum en harika varlığı çocuktur.hiçbir sebep onu yok etmeyi haklı kılmaz.sebebi ne olursa olsun o varlık tertemiz bir masumdur.adama kızıp onun hayatına son vermeyi düşünen bence insanlıktan nasibini almamıştır.adamı seversin sevmezsin gunahsız ve hayatın en anlamlı varlığını silip atamazsın.

0|0
    0|0
  • Çocuğun ondan olmadığını söylerdim:/

0|0
    0|0
  • kanal d de bir Arkadaşım var senaryolara dizi çekiyor, numaranı bırakırsan sana da bir dizi çektitiz ama seneye..senaryoya bak hele...

0|0
    0|0
  • hemen kürtaj olurdum

0|0
    0|0
Yükleniyor...