İnsanlar neden değişir? Neden bıraktığın gibi bulamazsın?

İnsanlar neden değişir,bıraktığın gibi bulamazsın yada gittikleri gibi

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Değişmeyen tek şey, değişimin kendisidir.

Yaşadıklarıyla, yaşattırıldıklarıyla, gördükleriyle, hissettikleriyle devamlı değişim yaşar herkes.

Yaşamasa ilerleyemez zaten.

Ama malesef çoğu insan bu değişimleri kabbullenemiyor bazen.

Mesela dün biri sana seni seviyorum dedi diye bu yarın da seni seveceği anlamına gelmez.

Bir şey olur, soğur aniden ve her şey biter.

Gerçekleri kabul etmek lazım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Değişmeyen kim var ki ya da ne var ki. Zamanla yaşadıkça, gördükçe, hissettikçe, tecrübe ettikçe değişir.Kimi gelişir iyi yönde değişim gösterir, kimi kötü.

Bazen kabullenmek zor olsa da, gerçek bu.

0|0
    0|0
  • Köklü değişimler karaktersizliğini gösterir..

Ama, zamanla olgunlaşmak bazı tercihleri eklemek veya vazgeçmek de değişimdir ve bu herkese olur zaten..

1|0
    1|0
  • ınsanlar degısmeseydı hepeımız 5 yasında kalırdık ... :)değişmeyen tek şey değişim!

0|0
    0|0
    • ona bakarsan 1 yasında da kalırdık benim anlatmak istediğim çıkarsız ve doğal ilişkiler değişiyor...

• şimdi buu baskılardan kurtuldum diyosun

• benım ıcın gecerlı degıl ben genel olarak konustum ne 1. yı elımızde tutabıldık ne 2. yı bulabıldık :)

• zayıf karakterler değişime en açık olan insanlardır..bir de dalgalar vurdukça aşınan vardık ki onların değişimi kendilerine şekil vermeye yöneliktir..

0|0
    1|0
  • hayat değiştiriyor ayrıcada değişmekte gerekiyor

1|0
    0|0
  • zaman değişiyor, insanlar da geçen zamanla birlikte çark oluyor değişiyor...

0|0
    0|0
  • Zaman degıstırıyor ınsanı

0|0
    0|0
  • Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Her şey değişir sadece insan değil ki...

Kimisi olduğu yerden aşağı doğru değişir kimisi yukarı doğru ama herkes ve her şey değişir.

Değişmeli de hatta mümkünse gelişerek.

0|0
    0|0
  • öncelikle bu güzel soruyu sorduğunuz için size teşekkürlerimi sunar, Almanyadaki halama'da selam ederim.

insanlar değişir çünkü değişmeli mesela benim 2 yaşında yiğenim 14 yaşına gelmiş inanırmısın halen çok tatlı ilk zamanlar bu çok çirkin derdik mesela gibi, yani, sanırım, olmalıda

0|0
    0|0
    • benim anlatmak istediğim çıkarsız ve doğal ilişkiler değişiyor...

• Karekter bozukluğu

0|0
    0|0
  • sen onla görüşmediğin sürece yaşadığı her şey onu değiştirir ..

0|0
    0|0
  • Çünkü hepimiz zaman ırmağında giden birer yolcuyuz.Biz değişmesek bile konumumuz değişiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...