Galatasaray gruptan çıkar mı?

Sizce galatasaray grupdan çıkarmı uefadamı devam eder

0|0
13|38

En İyi Erkek Görüşü

• m.united liderliği dahi garantilemiş durumda ingiltere liginde şampiyonluğa oynuyor as oyuncuları riske etmez ve yedik ağırlıklı kadro ile maça çıkar yıllar önce fener bahçeyede aynısını yapmıştı yedeklerle çıkmıştı fener 3_0 yenmişti şimdide bir benzeri olucaktır ki maçlar oynanmadan önce m.united teknik direktörü sör alex ferguson biz kazanalım gs da kazansın sonraki maçta bizde galatasaray rahat oynarız diyerek adeta gs maçını fazla önemsemeyeceğini gösterdi gs m.united yenerse 7 puan olucak ve dışardaki braga maçında 1 puan alması yeticek bu yüzden büyük ihtimalle gruptan çıktık galatasaraylı arkadaşlarım nice başarılara

1|0
    0|0
    • yalniz manchesterin yedekleri scholes giggs evans chicarito vs. cok kolay cikarttin bizi bea

• scholes 38 yaşında gigs 39 yaşında Arenada anca bastonla gezerler burağın attığı golleri gördük hem m.united lider çıkmayı bile garantilemişken niye kassınki bence yenip 7 puan yapıcaz önemli olan cluj braga maçı o maç berabere bitsin kesin çıktık gruptan

Kızlar Ne Diyor 13

• çıkar çıkarr ha gayret

0|0
    0|0
  • o değil de türk milleti ağladı sızladı ama hakketen alexi unuttu

1|2
    0|0
    • ne yapalım alex gitti diye ağlayalım mı.ha bir iki gün ağlarsın ama yıl boyunca da ağlanmaz.bir iki gün üzülürsün o da ağlamak neymiş.

• benimki de dalgaydı zaten

• turk milletinin toplumsal hafizasi bi arastirmaya gore 17 gun. yani cilgin bi olay olsa bizim hafizamizdan o olay 17 gun sonra gidecek. alexi de unuturuz yarin krasici de unuturuz. unutmak bize kolay :)

• manu yenersek, braga ve cluj berabere kalırsa çok kolay çıkarız, en azından cluj yensin 3. sırada bitirmiş olur cluj, cünkü adamları evinde yendik.

1|2
    0|0
  • 3. olarak avrupa da devam eder.

1|1
    2|2
  • Çıkacak... Fatih'in Aslanları onlar,zorlu mücadeleleri sever benim Cimbomum!..

1|1
    0|0
  • çıkar diye düşünüyorum aslanımm cımbomm...

1|0
    0|0
  • çıkacak tabikii :)

1|2
    0|0
  • bragayı yenicez, unitedla berabere kalcaz ve 2.olarak çıkıcaz bu kadar basit. Başka şansımız yok . ya çıkıcaz, ya çıkıcaz!

0|0
    0|0
  • ben gslıyım ama gercekcı olmak gerekırse ve oncekı maclara baktıgımda pek ınancım kalmadı acıkcası zor bıraaz :(

0|0
    0|1
  • ben nerden biliyim fatih terime sorun

1|1
    0|0
  • Cikamaz ;)

0|0
    0|2
  • bence cıkması zor

0|0
    0|0
  • Tabikiii çıkar UEFA kupasını kazandığı senede gruplarda zar zor çıkmıştı ama kazandı yani

1|1
    1|2
    • uefa kupasını kazandığı sene sampiyonlar ligi gurubu 3 ncu bitirmişti. Gurupta 3 ncu olalar uefa kupasına katılmaya hak kazanıyordu.

Erkekler Ne Diyor 37

• Çıkacağına inanıyorum.

0|2
    0|0
  • bence su an sanslarimiz esit gibi. bu gruptan Allahin izniyle cikacagimizi 1 puanimiz varkende soyluyodum. su anda soyluyorum. grup maclarinin ilk 3 unu kotu donemimizde atlattik. simdi diger maclarda da 4 puan toplayabilecegimizi dusunuyorum.
    ayrica su an ikili averajla cluj un onundeyiz. yani clujden avantajliyiz su an.
    ve cluj bragayi portekizde 2-0 yendi. bu da braganin yenilmeyecek bi takim olmadiginin gostergesi.

1|1
    0|0
  • uefaya gider

1|0
    1|1
  • Ben gruplar açıklandığında galatasarayın grupta 1. olacağını bile düşünüyordum.çünkü yapabilecek kapasiteye sahip.ama şanssızlıklar oldu.Gruptaki tüm takımları yenebilecek kapasitemiz varken kendimizi çok zor durumlara soktuk.Ama gruptan kesin çıkacağız gözüyle bakıyorum ben.

1|0
    0|0
  • galatasaray 11 adımdan olusur arkadaslar.. ılk adımlar alçaktır yavas yavaş zırveye cıkacagız göreceksınız ..

1|1
    0|0
  • Bu futbolla giderse çıkar yoksa uefadan devam eder :D ki sampıyon oldugunda da sampiyonlar lıgınden uefaya gıtmıştı

0|0
    0|0
  • Çıkıcaz Allahın izniyle

1|0
    0|0
  • bu duruma düşmemiz zaten hataydı... Galatasaray bu gruptan rahat rahat çıkabilecek güçte zaten... defansta dany saçma sapan işler yapmazsa artık daha rahat ilerleriz şampiyonlar liginde...

0|0
    0|0
  • Bence kesin çıkar. İnancım tam!

1|1
    0|0
  • düğümü portekizde oynanacak maç çözer gbi görünüyor braga galatasaray maçı

1|0
    0|0
  • GS guruptan çıkacaktır relaxx manudan 1 almamız şart ama.

1|0
    0|0
  • Manuyu yenersek çıkarız.Net !

1|0
    0|0
  • çıkarsa bizimdir çıkmazsa uefa yolları :D

0|0
    0|0
  • 3.olarak çıkar o da güzel yani

0|0
    0|0
  • Çıkamaz üzgünüm.

0|0
    2|4
    • Yanlışları söyleyip prim yapmaktansa doğruları söyleyip eksi almak daha mantıklı geliyor.

Üzgün olduğumu belirtmiştim oysa ki :)

Teşekkürler.

• Braga galibiyeti, manu beraberliği ile 2. olarak çıkacaktır.

0|0
    0|0
  • umarım çıkar...beşiktaşlıyım ama çıksa hiç fena olmaz..

0|1
    0|0
  • 2 beraberlik bize yeter ama braga cluj maçı berabere olması lazım son maçı mancesterin alması lazım

0|1
    0|0
  • onu bunu bırakın vatan hainlerine koyduk mu ? GALATASARAY SHOW !

0|1
    0|0
  • emin olun ki çıkarız

0|0
    0|0
  • Rahat çıkarız inşallah!

0|0
    0|0
  • çıkar ama kardeş bizide kanser eder son maç son dk kadar

0|0
    0|0
  • Uefa' dan devam eder. Fenerbahçe'mle final oynar. Kupayı alırız , evimize döneriz NOKTA

0|0
    0|0
  • cikar
    fener forever

1|2
    4|3
  • yüksek ihtimal gruptan çıkamayacak

0|1
    0|1
  • bence uefaya gider.

0|0
    1|0
  • cimbom'um diğer takımlarlar'la grup yapar. İşi bitince onları oracıkta bırakır, gruptan çıkar.

0|0
    0|0
  • Çıkar inşallah.

0|0
    0|0
  • Manchester United'i yenersek çıkarız :))

0|0
    0|0
  • Muhteşem galibiyet derken? 2-1lik Cluj maçı mı :D

0|0
    3|3
    • hayır 3-1 lik cluj maçı

• Vayyy 3*1 ha o zaman tarihe geçmesi lazım bunun.Her sene resmi tatil olmalı hatta

• Maçı, özellikle de Burak Yılmazı izlemediysen neden yorum yapıyorsun? 90 dakika maçı izle, sonra fikir yürüt.

• Erkekler Devam
    7
Yükleniyor...