Yeni spora yazılacağım?

Yeni bir spora yazılmak istiyorum ama ne yapsam karar veremedim siz olsanız ne yaparsınız ya da ne yapıyorsunuz?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• ben zaten sabah kalkınca yapıyorum ne para verecem oraya buraya :D hergün evde deli gibi dambıl mekik şınav barfiks yapıyorum 1 ayda 6 kilo verdim :D

1|0
    0|0
  • Yoga yap en ideal spor domalma hareketleri felan çok güzel birde 14. dalaylamadan ders almış master yapmış hocalar oldu mu tadından yinmes :D

0|0
    0|0
  • koşş

0|0
    0|0
  • ilk basta heyecanlanıyosun yazıl gitsin oyle cekınecegin bir yer degil dostum

0|0
    0|0
  • kıckbox yap

0|0
    0|0
  • body

0|0
    0|0
  • plates squat body

0|0
    0|0
  • Yüzme en ideal spor. Düzenli gidersen tüm kasların aynı anda çalıştığı tek spordur ve çok faydasını göreceksin

0|0
    0|0
  • muay thai

0|0
    0|0
  • Kickbox ya da muay Thai.. Dilerseniz ünlü dünya şampiyonumuz Avatar Atakan ile antrenman için bir görüşme sağlayabilirim. .

0|0
    0|0
    • Muay thai bana göre değil pek ama ilginç bir spor :)

• Eğer fit bir vücudum olsun diyorsanız yağları yakmak amaçlı yapabileceğiniz en sağlam antrenman ip atlamak olacaktır. Düzgün bir şekilde on dakika ip atlamak birikiat yüzmeye ve kilometrelerce yürüyüşe bedeldir (kalori yakma açısından)

• Ağırlık antrenmanı favorimdir.

0|0
    0|0
  • Taekwondo

0|0
    0|0
  • aerobik

0|0
    0|0
  • Yuzme olur. Hem yazda geldi sayılır.

0|0
    0|0
  • Fitnwssa gt gersi bos gereksizler

0|0
    0|0
    • hangi spora yazıldın deyince ne olduğunu bilmeyen gereksizler budy/bady/body diyen gereksizlerden birisi sensin işte bütün dünya mal bir tek sen akıllısın değil mi?

• fitness ile body ayni sey değil geri zekali mal anlamadan yazmissin bak bakim bn nrde body yazdim?

Kızlar Ne Diyor 1

• hayırlı olsun sen yüzme takıl

0|0
    0|0
Yükleniyor...