Hürrem hayranlığının sebebi nedir?

Muhteşem Yüzyıl dizisi çıktığından beri herkeste bir Hürrem hayranlığı. Bir çok kadın saçlarını Hürrem'in saç rengine boyattı. Erkeklerde de ayrı bir hayranlık var. Hürrem'in çevirdiği oyunlara hayranlar. Buradan erkeklerin arkalarından oyun çeviren kadınlardan hoşlandığı anlamını mı çıkartmalıyız? Nedir bu Hürrem'in sırrı?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç beğenmiyorum, çirkin bir yüzü ve iğrenç bir fiziği var...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• hürrem saygı duydugum bır kadındı,dızıden sonra tıskındım serefsızım,yasasın demet evgar:)

0|0
    0|0
  • Hiç sevmiyorum hiç hoşuma gitmiyor. Arkamdan iş çeviren kadını hiç sevmem. Bana yalansız dolansız tüm samimiyetiyle gelecek adam gibi sevecek yarı yolda bırakmayacak her şartta ve her koşulda yanımda olabilecek kızacağımı bilse bile bana doğruyu söyleyecek kız çekici gelir. Ayrıca muhteşem yüzyıl da atalarımızı lekelemekten başka birşey yapmıyor. Seferlerden saraya gelemeyen insanı uckur peşinde koşan abazaya çevirmiş. Bizim insanlarımız da bu gibi dizileri izleyerek prim veriyorlar.

0|0
    0|0
  • dizi izlemiyorum ama denk geldiği kadarıyla fiziğiyle ve göğüs dekoltesiyle sanırım kendisine hayran bırakıyor

0|0
    0|0
  • Hürrem ezik bir kişilkten yükselen kadını simgeliyor her kadın haremde böyle lüks içinde yaşamak ister her kadın böyle büyük bir aşk ister.

Benim tanıdığım bütün kadınlar keşke harem olsa da gitsek diyorlar ben sevmiyorum ama erkek olarak hürremi.

0|0
    0|0
  • o değil Hürremin tipi bana hiç güzel gelmiyor...Kızlar Cansu Dere'yi kıskandığı için dünyalar güzeli cansuyu beğenmiyorlar.

0|0
    0|0
    • cansu dereyi kıskanmak mı ya saçmalama kadın tam bi soğuk nevale iticilikten başka bişeyi yok bundan öncede bi dizide oynuyodu aynı böyleydi itici ruh gibiii

• Sen kız olduğun için sana güzel gelmeyebilir...etrafımdaki erkeklere soruyorum keşke sevgilim olsa diyor...inanılmaz bakışları var bizi bizden alıyor.

• afedersin ama sizi nerdeyse kızların yarısı sizden alıyo :D

• Bu dizi çıkmadan öncede ne olduğunu tarihten bildiğim için bende bir haranlık uyandırmadı.Mustafa'nın boğdurulmasına yol açarak yeniçeri ocağının daha fazla bozulmasına yol açan bir kadındır o.

0|0
    1|0
  • Saçma sapan bir dizi işte

0|1
    0|0
  • heee ben hürrem delisiyim her gün onu izlerim..

0|0
    0|0
    • işte nesini seviyorsun, dizideki karakteri mi yoksa onu oynayanın fiziğini mi?

• ben onun ayak bileklerine hastayım, görünmüyoo ama hassstasıyımm...

• hayır hangi kadın aşkının peşine bukadar duşer

0|0
    0|0
  • idman tv de maçı izliyorum bitsin bakacağım. mustafa kızı haremine getirtecekti

0|0
    0|0
  • Göğüs dekoltesi düzeldi

0|0
    0|0
  • Aslında itici gelmeye başladı artık ama göğüsleri çok güzel gerçekten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben beğeniyorum fiziken değil tabiki . saç rengini de kullandım ama ondan kaynaklı değildi kendim zaten seviyodum bakır tonlarını. filmdeki karakterinden dolayı beğeniliyor . zekası ve oyunlarıyla sıfırdan geliyor zirveye o dönem şartlarında kolay bişey değil bu

0|0
    0|0
  • Senaryodaki karakterden.

Özgüven hat safhada.

Ego desen tavada.

Her olayda başını dik tutması gurulu mağrur.

Havası dersen onda.

İşini bilen zeki.

Cesur.

Her türlü entrikayı çeviren bir hatun işte..

bunlar olabılır.

0|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum valla Hürremi oynayan kızı da Hürremi de. Pis rus karısı daha o zamandan almışlar Türk erkeklerini avuçlarına.

0|0
    0|0
  • Damızlık ineklere benziyor memeli, etli butlu falan.

0|0
    0|0
  • bana da çok erkek hayran benide hürrreme benzetiyolar nedeni bumuymuş :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...