Endomorf tipi vücutlar?

Arkadaşlar endomorf vücut tipim var nedir endomorf tipi vücut bilmeyenler için söyliyim su bile yarar endomorflara çok çabuk yağlanırlar ama artı yönleride var tabi ki onlarda diğer vücut tiplerine göre daha çabuk daha hızlı kas yaparlar diğer vücut tiplerine göre daha güçlülerdir

genelde kısa boylu 1.70 ve altında olurlar diye biliyorum endomorflar ile ilgili lakin bu bilgimi youtubede shreed brothers daki erhan mıydı neydi kısa boylu olan çökertiyolar vücuduyla mesela adamda kol yok ama karın kası çok estetik duruyor ben daha önce estetik duran endomorf görmedim adam kendisi demişti videosunda endomorfum çabuk yağlanıyorum diye bir yandan kenzo bir diğer kanalı olan avusturyalı arkadaşta hayvan gibi kol var 8 yıldan beri bu sporun içinde fiboya felan katıldı ve en iyi abartısız kol ondaydı sergi jeff seid felan hikaye ama kenzo da endomorf 8 yıla rağmen hiç estetik değil karın kasları six packı var mı var ama en estetiksiz karın kası ondaydı fibo da

bir de göğüs basanlar var örnek vermek gerekirse acayip vücudunu kıskandığım biri stan mcquay dı yanlış hatırlamıyorsam adı boyu 1.67 bu da endomorf mesela bu göğüse ağırlık vermiş gibi sanki :D
Endomorf tipi vücutlar?

sizce endomorf tipli kısa boylu vücutlara göğüs mü daha çok yakışıyor yani en çok göğüse mi odaklanmak lazım yoksa kol kaslarına mı

bu arada ek oalrak bir tane daha fotoğraf gösteriyim bu adam 1.65 boyunda ben ilk defa bu boyda birinde adonis görüyorum [endomorf oluyorlar ya genelde kısa boylular ondan dolayı bu adam endomorf gibi durmuyor ama boy 1.65 araştırdım ] adı santiago aragorn

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Endomorf falan fazla karıştırmışsın. 1.83 olup endomorf vücut tipine sahip biriyim boyla pek bir alakası yok anlayacağın. Kenzo daha 21-22 yaşında onu da dikkate al :D

0|0
    0|0
    • ne bilim endomorflar özelliklerinde kısa boylu yuvarlak yüz hattına sahip felan yazıyordu bir yerde :D o günden beri 1.70 ve altına endomorf üstüne mezo veya ekto gözüyle bakıyom :D kenzo 21-22 yaş civarında ama 14-15 yaşında başlamış vg ye 8 senede illa estetik bir karın yapılırdı adam fibo da karın kaslarında en kötüsüydü ama kol kası dedin mi sergi ve jeff felan kenzonun yanında çocuk kalıyordu :D karına önem mi vermiyor yoksa estetik yapamıyor mu endomorf olduğu için hala çözemedim

• Kaslarını yıpratamıyorsan bulk yapman seni boşuna yağlandırır. Kaç kilo kaldırdığından çok kaslarını ne kadar zorladığındır önemli olan. Low carb devam etmeni öneririm. Gym'e başladığında bulka devam etmen daha mantıklı geliyor. Kalori hesabını yap, harcadığından fazlasını yeme. Mekik dersen bırakmamanı öneririm. Yulaf yiyebiliyorsan da tebrik ederim :D

• süt biraz muz ve bol tarçınla süper oluyor yulaf hatta tek süt ve tarçın ile bile çok iyi oluyor hatta en çok yulaf ezmesini yemeyi seviyorum başlarda yiyemezdim ama artık süt ilave ve tarçın ile o öğünü iple çekiyorum diyebilirim şu an tek yemeğe alışamadım yiyecek lor peynirleri katı katı tat 0 tuz yok kaanlar lor peyniri alıyorum realden ama yiyemiyorum bir türlü shaker felan da denedim işe yaramadı brokoliye bile alıştım şu an yiyemediğim bende olan yeme sınırı ıspanak ile lor peyniri

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Hepsi ilaçlı

0|0
    0|0
  • Hayvam

0|0
    0|0
  • Hiç bir vücut benimkinden güçlü olamaz. Benim vücut tipim warrior2023
    Ben savaşmak için yaratıldım. Her donanıma sahibim. Hız, Güç , dayanıklılık, ve çeviklik.

0|0
    0|1
Yükleniyor...