Erkekler, Sabri ile ne kadar bu kadar dalga geçiyorlar?

Futbolla pek ilgilenmem ama maçları ara sıra izlerim sormak istedim hakkaten bilmiyorum neden Sabri bu kadar alay konusu olduki? Bence fena oynamıyor.

0|0
32

En İyi Erkek Görüşü

• Sabriyle dalga gecmek mi o sevdigimizden bir Galatasarayli olarak tum camiayi seviyir be de Galatasarayliyim ama dalga geverim sevdigimizden onun gibisi yok takimi birlestiren saygili efendi kisilikli durust sevgi dolu bir insan futbol da maalesef cok yok Sabri Reisimiz cunku o tum bir takimi toplayan taraftari atesleyen kisi ve sadece biz tarafindan sevilmiyor Turk futbolu adina herkes seviyor nerdeyse

1|0
    0|0
    • ya bende gs ın maçlarını takip ederimde bana bu kadar dalga geçilcek bir tip gibi gelmedi. hani bakıyorum sabriden daha beter bir oyuncu var mesela fenerde siyahi bir oyuncu. her şutu dısarda ne alaka sabri bu kadar meşhur oldu onu çözemedim

• Ya oyle degil onun saha ici ve disi yaptiklari seylerden dolayi biz sevgimizden dalga geciyoruz amac kucuk dusurmek degil Sabri Reis candir ya cunku gercekten Turk futboluna insanlara saygisi var ayni zamanda bazi videolari var orda hal ve hareketleri komik mesela sut cekiyor kaleyle alakasiz yere fatih terim Allaha bakiyor sinirden o da guluyor :D

Erkekler Ne Diyor 31

Yükleniyor...