Gizli kullanıcıların neden kendilerini gizlemeden basit sorular sormaya bile cesaretleri yok?

Gizli soru soran sayısı muazzam şekilde arttı ufak basit bir soruyu bile gizlenip soruyorlar. Çekingenlikleriniz varsa burası aşmak için uygun bir yer. Bırakın insanlar sizi olduğunuz gibi tanısın insanlara sadece güzel görünme çabasıyla sizi siz yapan diğer özellikleri göstermemek kendini kandırmak ile eş değerdir. Arkadaşının senin diğer yanlarını gördüğünde seni terk edeceğini mi düşünüyorsun? Bırak terk etsin, uzun vadede sağlıksız şekilde sonuçlanacak temeller atıyorsunuz.

0|0
7|23

En İyi Kız Görüşü

• zaten bu halde bile gizlisin. kimse kimseyi tanımıyo.

yani realde rol yapanları anlarımda sanalda bile rol yapanlar var. onlar ağır kişiliksiz.

1|2
    2|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ona buna sataşmak için. Benim aklıma başka bir şey gelmiyor...

0|2
    0|0
  • Gizli olayına hala anlam veremiyorum, tamam tercihdir saygı gösterdik de, gizli diye b*kunu çıkarmamak lazım, bir ayar şart.

0|0
    0|0
  • sanirim once bunu simdi sunu diyorsun diye yuzune vurulmasin diye. yaa yanlis anlasmalar olmasin diye,

0|1
    0|0
    • yanlış anlaşmalarla veya çelişkileriyle kişi kendini oluşturur zaten. Toplumsal bir sorun aslında bu sanal ortamda bile kendini gizlemek paranoyaklığa varan titiz iz saklama metotları vs. daha ziyade kızlarda görünüyor haliyle.

• tabii ki belki de oluşturduğu sahte izlenim sayesinde edindiğini sandığı güzel bir arkadaşlıktan daha iyisini kendini saklamayarak edinecekti ama bunu bilemeyecek çünkü cesareti yok. Düşünsene insan kendi olmaktan dolayı kaybedeceği iyi izlenimlerin hesabını yapıyor. Bunu aslında çoğu zaman yapıyoruz ama buradaki abartılı durum dikkatimi çekti ve en azından bunu tartışabilmek ne olup bittiği ile ilgili bir şeylere kafa yordugumuzu gösterir ki bu da bizi biraz da olsun farklı yapar.

• evet aynen. zaten gizlemeyerek o kisi � dur. gizleyerek anca yapay bir sey olur.. izin verdigini gosterir.. ama bu illaki buradada degil. insan grcek hayatta da bazi bilgileri saklar gizler.. herseyi aciya vurmaz; ama vursa durusttur buradakilerde gizlemeden sorsa durust tur deriz mesela; ama dedigim gibi bazende gizlemek daha iyi olur.. bu kendini gizlemek icin değil belkide sordugu seyin gizli kalmasini gerektirdigi icindir. oyle birsy iste

• onlara nanik yapıyorum ben.

0|0
    0|0
  • Normalde efendiyimdir.gizlen butonu içimdeki sapığı açığa çıkarıyor.

0|0
    0|0
    • evet belkide açıkken daha terbiyeli efendi takılıyor ama gizlenince sapıtıyor bunu sormak ıstedım masallah kimse böyle değil.

• ben öyleyim.

• Bir tanesine sormuştum nikimden dolayı demisti sonra bi baskasıda eskiden saçma sorular sormuş o yuzden simdi gizli takılıyormus yani cogunlugun bir sebebi var

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• valla az önce başıma geldi cinsellik kategorisinde kızın biri lafları sokmuş yazmayalım diyede engellemiş :))) sanalda karakter olmaz ancak eğlenirsin. şimdi neden karakter olmaz diye sorarsanız gir face e herkes dürüt herkes namuslu herkes vatan sever dindar vs. nasılsa çoğu kimse beni tanımıyor hesabına yatıyor halbuki onların ne olduğunu bilenler bişey demeye bile gerek duymadan kendi küçük dünyasında eğlensinler diyerek bırakıyor kendi hallerine.

1|1
    0|0
  • Hiç gizli soru sormam, gizli cevap vermem... Zaten normal profilde de kimsenin T.C Kimlik numarası yazılı değil... Bu gizli seçeneği neden var, onu da anlamış değilim...

2|1
    0|0
  • Aldıkları sanal hesaba aşırı misyon yükledikleri için bi süre sonra sanal açtıkları bu hesap gerçek kişiliklerininde bir parçası oluyor kendince birtakım sorulara cevap verip belki normalde yapamadıkları şekilde posta koymak olsn trip atmak olsn bunların yanlılş oldugnu bilerek yada bilmeyerek yada kendince doğr zannederek diyelim birde şöyle desem ne olr acaba gibisinden bir deneme yanılma meteoduyla ego tatmin çalışmaları olarak görüyorm tabi açmış oldkları hesap aynı zamanda yeni blmş oldg kimligi oldgu için bu kimligime zeval gelmesin bu haltı ben en iyisi gizliden karıştırayım der

1|0
    0|0
    • olabilir bunlarda mümkün.

• Bknz . Online oyn oynayan bazıları adam oyunu oynarken öyle bir kaptırıyorki kendini hayatı oyun oluyor tabi hepsi için demiyorm

• Ayaklarınız güzel mi diye sormayın artık... hayır aynı adamlar moda da ayak numaranız kaç diye soruyor...sadasdadasd

1|0
    0|0
  • Gizlilik sitede bulunan güzel bir opsiyon fakat bunu fazlasıyla kullanarak cıvıtıyorlar. Saçma sapan yönelere çekiyorlar bu özellikleri. Bence gizli şekilde soru sormaya ve cevap vermeye gündelik bir limit koyma ile bu tür şeylerin önüne geçilebilir.

1|0
    0|0
  • O kadar cevap verdim azda olsa soru sordum teki bile gizli değildi özel şeyleride yazdığım halde. Bu gizli olunca atar yapma olayı şuna benziyor şimdi birisiyle internette konuşurken tanımıyorsanız çok sert laflar eder yada karşı cinsle konuşuyorsanız iki tarafta daha rahat olur normalde söyleyemeyeceği lafları bile söylerler ama normal hayatta bunları yapamazlar. Buda aynı hesap gizliyken özgüven patlaması yaşayanlar vardır.

0|0
    0|0
  • Tamamen katılıyorum düşüncelerinize...

1|1
    0|0
  • Tabiiki olmamalı bende sizin gibi ddüşünüyorum

1|1
    0|0
  • eziklerin feryadı işte

sanalda dahi kendilerini gösteremiyorlar ki gösterseler sanki tanıyor olucaz

1|0
    0|0
  • bırakın gençler takılsın..

0|0
    0|0
  • Bence gizli cevap verenlerin öz güven sorunu var kendini ifade edememe gibi

özümde bir sözümde bir acık sözlüyüm

1|0
    0|0
  • ben bir kere gizli bir cevap verdim o da test amaçlı, alelade. gördüğün gibi burdayız tekkeyi bekliyoruz. :)

1|0
    0|0
  • ula zaten yeterince gizliyiz. ergen zombicanlar.

1|0
    0|0
  • Ama bazıları cidden hak ediyor öyle sorular soruyorlar ki gizli cevap verip ters köşe yapmak gerekiyor. Ne kadar kişiliğine aykırı olsada anki ruh halin ona o cevabı yapıştırman gerektiğini söylüyor. Saygılar :D Şekil 1 : Senin sorun :D

1|0
    0|0
    • Niye gizledin şimdi kendini ,bu kadar korkak olmayın ya:)

teşekkür yorum için.

• Rica ederim efendim. Gıcıklığına inat olsun diye gizledim. :) açtım neyse :)

• Bu dünyada iyi de olacaktır,kötüde olacaktır.Dürüst olanlar olduğu gibi,dürüst olmayanlarda vardır.Yani kişi dürüst olmak istemiyorsa bu onun tercihidir bişey yapılamaz.İyiler ve kötüler beraber yaşamak zorundadır.

0|0
    0|0
  • Öyle olması normal.

0|0
    0|0
  • Hepsi ergen diyerek genelliyor ve olay mahalinden uzaklaşıyorum sister. Kendine iyi bak :*

2|0
    0|0
  • Kamuflajlı hacı cavcavlar..

1|0
    0|0
  • kısaca ergenler de geç kafanı yormana değmez ergen takımı

1|0
    0|0
  • tatmin meselesi

0|0
    0|0
  • Benim memurum işini bilir.

0|0
    1|0
  • Adım: Mahmut Soyadım: Öztürk. Bayburtluyum. Evli iki çocuk babasıyım en büyüğü kız diğerleri erkek. 38 yaşındayım. Taksiciyim. İstanbul Bayrampaşa'da üç katlı evin ikinci katında yaşıyorum. Eşim ev hanımı. O da Bayburtlu (Not: aynı zamanda teyzemin kızı olur). Artık gönül rahatlığıyla yorum yapabilir miyim?

0|1
    1|0
  • Gizli olan arkadaşlar forumdakilerin canını baya acıtmış anlaşılan. Herkes gizlilere isyanda :D O kadarda korkmayın la :/

0|0
    1|1
Yükleniyor...