Birilerini size bir tuzak kuracağını önceden sezseniz tepkiniz ne olurdu?

ewt en yakınızdaki biri böyle birşey planlıyo ve siz zekisiniz ve anladınız... napardınız..? ynlış anlaşılmsın sevgili ilişkilerinden bahsetmiyorum.. arkdaş akraba gibi insanlar..

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• sen daha iyi bir tuzak kur politika kelimesinin tam anlamını öğren ve uygula

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sevdiğim, değer verdiğim bir insansa belli etmem anladığımı düşerim tuzağına.

1|0
    0|0
  • İnsanlardan benim hakkımda seçimler ve planlar yapamayacakları kadar uzağım . Yapsalar da umurumda olmaz insanlara beklentiler yüklemiyorum kendi düşünce yapıları da beni bağlamaz .

0|0
    0|0
  • Ava giderken avlarım onları.

1|0
    0|0
  • direk kırmızı kart.

1|0
    0|0
  • Belli etmem anladığımı ama öyle bir kilitlerim ki onu tam beni kumpasa getirdiğini sandığı anda yanlış kişiyle uğraştığına emin olurdu.

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Sesimi çıkarmam. O yapacağı suikastı mutlu mesut hazırlar uygulamaya koyar tam sonuca geldiğinde onu öyle bozarım kiii offffffffff :D Yazarken bile yaşamış gibi oldum :D :D

0|0
    0|0
    • bende öyle yapıcam da... oyunun sonu nereye varıcak tahmin demiyorum.. kötülüğü sezdim ama amacı ne onu sezemedim.. beni kötülemk mi karalamak mı intikam mı almaya çalışıyo bilemedim..

• Orasını iyi düşünmen lazım karşındakini iyi tanıyor olman lazım. Gözü ne kadar kara, neleri göze alabilir bilmek lazım

• hayalürünü :D

1|0
    0|0
  • Hiç bir tepki vermem. Tuzağının işe yaramadığını anladığında, yüzünde ki ifadeyi görmem kafi.

1|0
    0|0
  • dalardım orda

1|0
    0|0
  • O tuzağa düşüyormuş gibi yapıl onu o tuzağın içine sürüklerdim

1|0
    0|0
  • Oyunbozanlık yapmam.o_O

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapmam.

0|0
    0|0
  • Bu kişileri yanımdan uzaklaştırabilmek gibi bir imkana sahip miyim?

0|0
    0|0
    • yani... açık sözlü olup birazda kırıcı olup uzaklaştırırsın..

• Eğer beraber olmak için bir zorunluluğunu yoksa ve onları uzaklastirmamin bana (ve onlara.Eğer bana tuzak kurmalarına rağmen onlardan uzaklaşmak onlara da zarar verebilecek ise ve bende bunun vicdani sorumlulugunu ustlenemeyecek isem.) herhangibir zararı olmayacaksa beraber olmanın bir lüzumu yok.

• BU COK ONEMLI!Ayrılırken onların tuzaklarindan dolayı ayrılmak istediğini söyleme.Başka bir sebebi bahane et ki üstüne kin cekmeyesin

Kızlar Ne Diyor 4

• kazdığı çukura o zeki şahsiyeti düşürürdüm...

1|0
    0|0
  • hiç çaktırmam, kendi düşüşlerini izlerim

1|0
    0|0
  • Haberim yokmuş gibi davranırım. Hiç ummadığı anda ve en zayıf anında kendi kazdığı kuyu bir güzel düşürürüm.

1|0
    0|0
  • genelde birilerinin bana tuzak kuracağı birisi olmadım tuzak kurmaz kimse bana yani sanmıyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...