Cilt maskesi tarifleri paylaşalım mı arkadaşlar?

lekelerden nefret ediyorum böyle cildi sıklaştırcak lekelerden arındırcak denenmiş tescil edilmiş :D önerileriniz varsa yazın gitsin :) kil maskeleri yüzümü tahriş ediyo sevmiyorum bide hassas bi cilde sahibim.yves rocher ın ürünlerini kullanıyorum peeling maskesini onun haricinde pek bişey yapmıyorum onuda haftada bi kez zaten.mesela gece yatmadan bişey sürüp yatıyo olabilirsiniz yazın yani ;)

Güncellemeler:
başka bilen yokmuuu :))

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• bal ile limon suyunu karıstırıp yüzüne sür 15 20 dk bekle bal sivilcelere iyi gelir ve nemlendiri özellik gösterir, limon da çillere ve güneş lekelerini yok edip cilt tonunu daha fazla açar

1|1
    0|0
    • sivilcem yok da hafif lekeler var :S bunuda deniycem teşekkürler.

• peki öyle yaparım :))

• 2ay

Bence çok güzel Aloe Vera bitkisi jeli içeren bir gece maskesi var onu deneyin derim. Gece sürüyorsunuz sabaha güzel uyanıyorsunuz. LR Zeitgard Gece Maskesi detayları için bağlantı veriyorum inceleyin. www.isortagiol.com/lr-zeitgard-gece-maskesi.html

Erkekler Ne Diyor 3

• benim bilgiğim ve yaptığım nişasta pudra ve gülsuyu :)) başarılar...

1|0
    0|0
    • nişasta pudra derken :S nasıl bişey yapiyosun :))

• biraz nişasta biraz pudra gül suyu ile bulamaç yapıp yüzüne sürüyorsun iyice kuruyana kadar yüzünde kalıyor yıkıyorsun ve mutlu son...

• hmm güzelmiş bunuda denerim okey :D sağol

• Yalayım Yüzünü Bişey Kalmaz

Bak kolonya sür yüzüne sonra Krem Sür nemlendirici 10 15 dakika dursun fazla sürme cildini yumuşatacak kadar sonra papatya özlü maske al güzelce sür bol sür ama sonra bekle biraz yüzünü temizliyiciyle temizle sonra yüzüne az domates sür cildini uyarır sonra yüzünü ılık suyla yıka 1 saat sonra aynı işlemi tekrar yap süper cildin olur b beybi

0|0
    0|0
    • kolanyamı cildim hassas kaşıntı yapabilir :D okdr çoklarki ben cildime bunları bi günde yapsam sağ çıkarmı :D

• senin için ölebilirim (=

• yok yaşa almayım ben :)

• her sabah soğuk ve sabunlu suyla yıka.

0|0
    0|0
    • sabunlu su derken nası bi sabun ben jel kullanıyorum :S jelle suyumu karıştırıyım ? önerin için teşkkrler.

• yüzüme banyoda sıcak su değdirmem diorum :D

• iyi. soğuk suyla yıkıyorsun yani. ama jel falan içeriği nasıl ki?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...