Spor salonuna gidiyorum hocalar erkek o yüzden derdimi anlatamıyorum. göğüs kaslarımı nasıl çalıştırabilirim oradaki aletlerle?

hangi aletlerle göğüs kaslarımı çalıştırabilirim arkadaşlar? kol egzersizi verdiler acaba o da etki eder mi yoksa yetmez mi?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• benc pres , lat down , dumbell fly , kelebek , barfix , şınav.

her salonda bulunan ve yapabileceğin hareketler bunlar. şınavi evde çek =)
    bunun dışında dumbell la yapacağın hareketler var lakin ben 4 yıldır uzak kaldığım için aklıma gelmiyor gelenler bunlar. dumbell fly in farklı çeşitleri var onları öğrenip yapabilirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kelebek var orada :)

1|0
    0|0
  • Hocalar erkek olunca yiyorlar mı seni? Ne var yani çekinecek alt tarafı sporla ilgili gayet makul bir soru soracaksın.

0|0
    0|0
  • hepsini sırayla dene. denerken hangi alette göğüs kasları çalışıyorsa o alet sana göre demektir

1|0
    0|0
  • ben daha önce hiç kadın hoca göremedim

1|0
    0|0
  • soyle dırek gogus calısmak ıstıyorum dıye http://img.webme.com/pic/f/fizzzyy/gogus.jpg bırde bench press yapacaksın

0|0
    0|0
    • heh bunu yapıyorum zaten :) sence hangi kilo da yapmalıyım?

• haftanın 2 günü 3x15 diye yapıyorum. tüm aletlerde en fazla 20 kiloya dayanabiliyorum. ki onu da 2. ve 3. setlerde hep düşürüyorum.

• hoca sana yardımcı olacaktır bu konuda

• kelebek yap

0|0
    0|0
  • Sor hocana

0|0
    0|0
  • hocalar erkek diye soru soramıyor musun?

0|0
    0|0
  • Derdini anlat

0|0
    0|0
  • Bizim hocanin adi "Çiğdem"

0|0
    0|0
  • Neden erkek antrenöre soyleyemiyorsun?

0|0
    0|0
  • Butterfly çalış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Şınav ve kelebek göğüs çaliştirir ayrıca erkek olsa da derdini anlatman gerekir bu ayıp bisey değil

0|0
    0|0
  • Hocalarin erkek olması kötü olmuş

0|0
    0|0
  • Kelebek yap.. Niye söyleyemiyorsun ki?

0|0
    0|0
  • Gogus egzersiz aletleri var onlarla calis ve niye cekinesin ki git de hangi aletler soykesinler

0|0
    0|0
  • Neden anlatamıyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...