Gerçekten dostum dediğiniz kişiler var mı?

Gerçekten dostum dediğiniz kişiler var mı ve varsada o kişinin sizin için yaptığı fedakarlıktan birini yazarsanız iyi olur :)

Ben yakın zamanda olan bişeyi yazım kpss sınavı için giriş kağıdının çıktısını yanlış almıştım tam sınav sabahı arkadaşı sabahın köründe uyandırıp iş olmadığı halde iş yerine gönderip çıktı aldırmıştım hatta çıktıyı alıp bizim eve gelip benide sınava yetiştirmişti :)

Güncellemeler:
Herkes 1 yada 2 demiş bende biraz fazla var sanırım 4 kişi ile 14 yıldır birlikte olunca böyle oluyo sanırım :)

0|0
21|9

En İyi Kız Görüşü

• Var. Dostum herkese demem ama bir tane kız bir tane erkek var özellikle ikisinin yeri farklı. Fedakarlıkları yazmak çok zaman alır ama kız için örnek vereyim sevdiği 2 çocukta beni seviyordu ki o buna rağmen bana hiç soğuk olmadı dahada sıkıca sarıldık birbirimize. Erkeğe gelince ise çok sevdiği kız vardı ona yıllar sonra kavuşmuştu kız beni kıskanıyordu ya o ya ben demişti beni seçmişti. Çok üzülmüştüm aralarını yapmak için uğraştım ben yine uzak dururum dedim ama kabul etmedi. Bunlar basit olanlar. =))

0|0
    0|0
    • Bende kolay kolay demem hatta son yıllara kadar yine demezdim 14 yıl olmasına rağmende :) Allahtan bizde aşk meşk konularında sıkıntı olmuyo ki öyle bişey olcak bile olsa kimse kendini öne atmaz geri çekilir :)

• Böyle arkadaşların olmasıda iyi oluyo, hep arkadan iş çevirenlerle dolu etraf :)

• Çok şükür yok etrafımda :)

Kızlar Ne Diyor 20

• wayy gercek dostmuş..bnde var ayagım kırıldıgında bni hergün okula taşıdı 1.5 ay boyunca allah razı olsun :)..

0|0
    0|0
  • 1 tane var Allah daim eder inşAllah :)

0|1
    0|0
  • 1 tane var ama uzaktayız taşındılar:(

0|0
    0|0
    • yav o da değildir dostun hayatı anladıysan dostun olamayacağını anlarsın.

• Sanırım zamanında sağlam kazık atanlar denk gelmişte herkesin o tür arkadaşları oluyo bende önceden senin gibi düşünürdümde son yıllarda değişti fikrim (NickFukarası)

• Evet 2 tane var. 15 senelik arkadaşlarım yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez ve bu kadar sene içinde yapılan fedakarlıklar yaz yaz bitmez :)

0|0
    0|0
  • var dostlarım benim için her yere gelirler

0|0
    0|0
  • 1 tane var.

0|0
    0|0
  • lise 3de bi dostum vardı, sınavlarda hep kopya çekerdik benim kağıdımı o yapardı bende ona sakız ısmarlardım öyle yani..

0|0
    0|0
  • valla benm birkaç tane var fedakarlıkları ve dostlukları için onlara her zaman minnettarım

0|0
    0|0
  • 3 tane dostum var.

0|0
    0|0
  • var 2 tane

1|0
    0|0
  • hic yok...

0|0
    0|0
  • sadece bi kişi belki çok değil 5-6 senedir tanışıyoruz ama ruh ikizim ya kankammmmm :D :D

0|0
    0|0
  • Annemm.

Hangisini yazayım ki.

0|0
    0|0
  • bi tane var diğerlerine o kadar önem vermem maksat vakit geçsin diye takılırım

0|0
    0|0
  • Var dostluk zaten fedakarlık gerektirir o yüzden yazamam :D

0|0
    0|0
  • var 1 tane

0|0
    0|0
  • Dost kavramını pek bilmem, yakın arkadaşlıktan yanayım.

0|0
    0|0
  • Var , yaşayan.

0|0
    0|0
  • annem olur mu

0|0
    0|0
  • Gerçekten dostum dediğim kişiler yok. Hepsi kıskanç hepsi çirkef! .s.s.s

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9