Bu olaydan sonra dershaneye nasıl gideceğim ben?

Bütün dershaneye rezil olduk desek yeridir.. Şimdi dershaneye gittim , sınıfa gircem , kapıda kız var (sınıftan , hoşlandığım kız) , ben sağ yapıyom oda yapıyor , ben sol yapıyorum oda yapıyor , beni içeriye sokturtmamaya çalışyo , çekilsene ya dedim , hyr çekilmicem dedi (gülümsüyerek) böyle biraz sürdükten sonra bende napsam diye düşünürken bi yapıştım bunun dudaklara , sonra bi itti beni napıyon be salak dedi bağırarak :S seviyorum lan seni dedim bende bağırarak işte asıl burda rezil oldum tokat attı :(:( şimdi yarın ben napim ? yarın ben nasıl gidicem ? hatta bundan sonra nasıl gidicem dershaneye ya :(

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Birde yolda tacize uğrayan kızı kurtarıp kahramanı olup aynı gece sevişmeli türü vardı bunun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• alkışlıyorum seni... yüksek performans sergilemişsin ya gerisini çok düşünme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aman Allahım

Şu reizlliğe şu ahlaksızlığa şu pisliğe bak.

İnsanda bir haya olur , o haya ki onu gerçekl manada insan olma şerefine ulaştırır.

Ama bu gençlerde şeref namus haysiyet ahlak kavramı kalmadı.

Kahrolası düzen.!

0|0
    0|0
  • Bu hayal gücüyle neden bizdende bi steve jobs çıkmasın ki :)

4|1
    0|0
  • kapıdan gırerken bunu hayal ettın dımı :) boyle yapsam nolur dıye

0|0
    0|0
  • kanka en yakın Ucurumdan atla :D yada .:) yarın O kızdan olumlu tepki gormessen bı sure uzakdur o kızdan. Okuldan degıl .

0|0
    0|0
  • hayal güzüne hayranım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...