Büyüye maruz kaldınız mı?

Büyüye maruz kaldınız mı?Ve bu süreçte neler yaşadınız?Büyü olduğunu nasıl anladınız?Büyüden kurtulmayı başarabildiniz mi?Başardıysanız nasıl oldu?

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• büyüye büyücüye cinci hocaya üstün yetenekleri olduğunu söyleyenler ruhlarla konuştuğunu bahsedenler buna benzer hertürlü şeyler hiç birine inanmam madem üstün yetenekler, var madem büyücü ozaman neden ölümsüz değil buna neden engel olamıyor eğer yarın öbürgün benim gibi ölüp gidicekse demekki benden üstün bir yanı yok her insan ölür derseniz ozaman otür sihirli güçlere sahip kimse yok derim ben olaya braz farklı bakıyorum fakat butür şeyleri artık kafamızdan silmemiz gerekir yarın öbürgün ölücek olan hiçbir insanın doğa üstü güçleri rularla konuşma cinlerle dolaşma gibi şeyleri beni yok etme uçurup götürme gibi yeteneklerinin olma ihtimali bile yoktur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• büyüye inanıyorum, siz buna wodoo da diyebilirsiniz, hatta buna düşünce gücü de diyebilirsiniz. ister arapça yazılarda ister secretlarda ister ferrarisini satan bilgelerde arayın...bu dünyanın bildiğimiz fizik ile açıklanailenden fazlasına sahip olduğuna inanıyorum, belki birgün onunda formülüçıkar bilemem ama benim için hala doğaüstü...doğaüstü benim için yanlış kelime, inandğım şeye göre. benim için fizik üstü, metafizik.

1|0
    0|0
  • Büyü haktır yani varlığı anlamında Efendimize bile büyüler yapılmıştır. Süreç elbette sıkıntılı geçer büyünün kapsamına göre,

Allah'u Tealaya tam teslimiyyet ve sürekli ibadetle meşkul olarak muavezeteyn surelerini okuyarak bu süreçi atlatmak mümkündür. Büyü yapana da yaptırana Allah Teala lanet etmiştir.

0|0
    0|0
    • O işle meşgul olanlar 2 cihanda da gün yüzü görmesin inşş.Beter olsunlar!

• Merak etmeyin zaten olmayacaklar da ! Allah'ın lanetini kendi üzerinde toplayan iki cihanda da iflah olamaz bu işlerle uğraşanların sonucuna bakın hepsi permeperişan bir halde can vermişlerdir.

• Elimden ateş çıkarabilmeyi isterdim, Merlin olmak istedim :(

ama olmuyor...

Lakin ananemin bir kiracısı vardı, mumlar acayip şeylerle bişiler yapıyordu. Lady morgana gibi bi kızdı.. Noldu bilmiyorum..

1|0
    0|0
  • bana büyü yapanın aklına şaşarım, kullandıkları malzemeye yazık.

RPG oyunlarından büyüye inanıyorum. çok etkili oluyor. frostbite, flame, soul trap, healing v.b.

0|0
    0|0
  • Büyü vardır, ancak bunu kuruntu haline getirmemek de lazımdır.

Tanımadığın birine gidersen "yok" demez zaten, yolar babam yolar...

Güvendiğin bir hoca gitsen iyi olur, bir de yalnız gitme...

0|0
    0|0
  • baston büyüsü yaptılar 3 ay kendime gelemdim .dd.dd.

0|0
    0|0
  • hala ınanan varmı yok artık ya

0|0
    0|0
  • büyü değil ama cinlere inanırım kullananlarda var biliyorum

0|0
    0|0
  • Kendisine yaptığım büyüyü bitter_moon anlatsın. Ben bişey anlatmayayım.

1|0
    0|1
  • büyüye inanırım.

0|0
    0|0
  • fantastik edebiyatta evet

eddings oku büyülen sende

0|0
    0|0
  • tabikide insanın hayatını yapıyor.

0|0
    0|0
  • Bir tane büyücü tanıyorum, gerçek bir büyücü...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Evet inanıyorum.

0|0
    0|0
  • Büyüye inanmıyorum ama bi öküz var :(

0|0
    0|0
  • ben büyü yapıyorum

0|0
    0|0
  • büyüye inanırım korunmak için de dua ederken hep söylerim . o yüzden gönlüm biraz rahat ilgilenmediğim içinde fazla bilgim yok

0|0
    0|0
  • Büyüye değilde kötü enerjiye inanıyorum. Asla korkmam inancım var. Kişi Allah'a sığınır, namaz kılar ise kesinlikle kurtulur.

0|0
    0|0
  • coldsocold insanlara büyü yaptığını sanıyor negzel goplayinthelunapark :D

0|0
    0|0
  • inanıyorum. yapandan uzak durmak lazım ama.

0|0
    0|0
  • Büyü cinleri kötüye kullanılarak yapılır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...