Size değer vermeyen ama umut veren biri hakkında ne düşünürsünüz?

Size değer vermeyen ama umut veren biri hakkında ne düşünürsünüz

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen şuan onu bende yaşıyorum, yalnızca kafanı karıştırmaktan baska bir şey yapmıyorlar. Sana yakın zamandan örnek vereyim kendimden. Her konusmaya niyetlendiğimde olacak olmayacak seyden benı tersliyordu beni umursamıyordu. Cıkma teklıfı ettım aradan 5 ay gectı, gecen bana mesaj attı unutulduk sanırım diye. Cok moralım bozuldu, kafam karıstı. Tekrar bana karsı bır his besliyorsan konusalım yoksa konusmayalım ister istemez umutlanıyorum dedim. Bana senınle konusmak güzel ama yanlış anlamanı istemıyorum dedi. Yani işin özü şu ki: Beni sevmiyor sadece benim ona olan sevgimi seviyor o kadar. Senınkıde aynı durum, sakın yelkenleri indirme öyle birine hayır gelmez öylesinden. Sıkılınca seni hatırlar yeni birini bulunca yüzüne bakmaz. Üzülen sen olursun ..

0|0
    0|0
    • ya evet öylee :( sinir oldum ama varya hem umut veriyo bana hemde bana bağlanma diyo ileride nolcağı belli olmaz diyo ya böyle insanlara sinir oluyorum gerçekten :( madem sevmiyosun neden insanın duygularıyla oynuyosun dimi :( üzülen zaten hep bizim gibi iyi insanlar oluyo... :(

• Sana söyleyebileceğim tek şey: Sakın bir umutla bekleme .. Bana bunu bu akşam biri söylemişti gördükçe doğruluğuna dahada inanmaya başladım. " ya şimdi sana hayır desem sonra gelecekte işim düşünce seni kullanamam o yüzden sen köşede dur seni kullanmam gerekince sana gülerim şirinlik ederim sende umutlanırsın salakça yaparsın benim işimi " aynı şey işte .. Amacı boş bir umutla seni kendine bağlı tutmaya çalışmaktan başka bir şey değil ..

Erkekler Ne Diyor 8

• Verdiği umudu alıp başına çalsın derim.

0|0
    0|0
  • Değer vermediğin bir insana nasıl umut verebilirsin..?

Bana değer vermediğini bileyim zaten yanına yanaşmam arkadaşlığımdan çıkartırım

0|0
    0|0
  • Düşünmem...

0|0
    0|0
  • adam degilmis derim ben kisaca

1|0
    0|0
  • ''Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu.''

Derim.

1|0
    0|0
  • o.ç. olduğunu düşünürüm zevkin doruklarını aradığını düşünürüm

0|0
    0|0
  • sadece hayal kırıklıgı olur

0|0
    0|0
  • acırdım ona.

0|0
    0|0
    • dimi bunun gibi insanlar acınası türden

• çokda tın yani ümit vermesi.bi cacık olmadığı/olamadığı değer vermediğindendir.acınası

• aynen öylee

Kızlar Ne Diyor 8

• erkek milleti...

0|0
    0|0
  • Oyun oynayabileceğini sanıyor ama yanılıyor der geçersin ~

0|0
    0|0
    • amacını çözemedim ama çok sinir oldum diyebilirim:/

• adi şefsz.. die düşünürüm :P

0|0
    0|0
  • amacı seni kullanmaktır dikkatli ol derim

0|0
    0|0
  • Kafa karıştıran şeylerden uzak kalmak en doğrusudur. Gereksiz gorgunluktan başka birşey değil.

0|0
    0|0
    • ya çok doğru söylüyosun saana değer vermiyene sende değer vermiceksin aslında da işte malesef yapamıyosun

• Doğruyu biliyorsan ilk adımı atmışsın demektir. Gerisini biraz zorlanarakda olsa halledebilirsin.

• umarım öyle olur :(

• Onu dogduguna pisman ederdm :)

0|0
    0|0
  • Bana erkek mi yok.

0|0
    0|0
  • Hakettim derim. Zamanın da bende yapmış olabilirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...