Kas yapmayla ilgili?

Arkadaslar benim boyum 1.66 kilom 47 zayifim fazla kilom yok fakat sıkılasmak istiyorum karnim dumduz sıkı sporcu karni gibi olsun cok itici bir sekilde kas degil oturdugumda da sıkı duracak kadar. Ve birde sqaut yapmak amacim. fitnessa gidersem kac ayda bu sekilde sıkılasirim ya da 1 ayda haftada 4 gun gitsem gozle gorulur bir sonuc olur mu bilgisi olan arkadaslar cevaplarsa sevinirim

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kilon düşük tahminimce vücut yağ oranında 15 lerde falandır senin isteyen karın bölgesine sahip olan daha kısa sürede sonuç verir 1 ay da gözle görülür değişim olabilir de olmayabilir de fakat bir kaç ay için de hedefine ulaşacağın kesin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 1 ayda gözle görülür sonuç elder edersin ancak bu yaptığın spordan çok beslenmenle ilgili ayrıca yanlış karın hareketleri ile kaslarını yağ tabakası gitmeden şişirirsen gelişen kaslar yağ tabakasını dışarı iter ve göbeğin eskisinden daha çokmuş gibi gözükür bu yüzden düzen çok önemli önceliğin yağ tabakasını eritmek olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• merak etme kas o kadar kolay değil zaten. proteinden uzak dur, yağları yakarsın kas da yapmazsın

0|0
    0|1
    • Karin kasi olsun istiyorum ama biraz?

Yükleniyor...