Telkin CD'leri alıp dinlediniz mi? Faydasını gördünüz mü?

Herkese merhaba;

Telkin cdleri alıpp veya indirip dinlediniz mi?Özgüven,kilo vermek,suçluluk duygularından arınmak vb.Dinleyenler faydasını gördü mü?Kimin telkin cdlerini dinlediniz.

0|1
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni nesil pazarlama yöntemleri üzerine hazırladığım tezimin bir kısmını subliminal mesajlar oluşturduğundan bu konuda bilgi verebilirim.

Öncelikle telkin cd lerinde kullanılan teknikler frekans ayar yöntemi ile yapılan subliminal çeşidi olarak, reklamcılıkta kullanılan görsel sublimiminal mesajlardan farklı olduğunu belirtmeliyim... Bunun anlamı şudur; bilinçli olarak duyamayacağımız mesajlar, zihne (bilinçaltına) doğrudan, sorgulama engeline takılmadan gönderilir. Düzenli bir şekilde uygulanan audio frekans subliminal telkinler zihnin varolan kabuklaşmış zihin haritasına bir nevi darbeler vurarak değiştirir. Kişi farketmeden her geçen gün farklı bir algısal duruşa doğru ilerler. Ve belirli bir zaman sonra artık kişi karar ve davranış şekillerindeki farklılığı gözlemleyerek, değişimin farkına varmaktadır. Bu tarz subliminal telkin cd ler kişisel gelişim ve psikolojik dönüşüm alanlarında kullanılır.

Ayrıca bilinmesi gereken bir diğer konu da şudur; subliminal yöntem, genelde pazarlama ve reklamcılık alanında müşterilerin davranış şekillerini, kara dönüştürmek için dekulllanılır. Bu tarz sublimininal mesajlar ses formatında değil, görsel formattadır. Görsel subliminal mesajlar sinema, televizyon ve billboard reklamcılığında kullanılır.

Telkin cd konusunda araştırma bilgilerime ek olarak şahsi tecrübelerim mevcuttur. Tezimin hazırlanmasında uyguladığım 62 kişilik test grubunda, 3 ay uygulamalı test sonuçlarımı yayınladım. Kendi tecrübelerim ve istatistiki verilerden çıkardığım sonuç şudur; Telkin CD lerinde devamlı kullanan populasyondan olumlu geri dönüş %71 dir. Devamlı kullanamadım diyenlerden olumlu geri dönüş oranı %28 dir. Avrupada ve kendi yaptığım uygulamalardan çıkarılan sonuç; subliminal mesajlar belirli oranda insan karar ve davranış şekillerini belirli oranda düzenli etki altında kalma durumunda değiştirektedir.

Son olarak subliminal yöntemi kullanan 3 önemli uluslararası markayı vereyim: M* D***alds, St*rB**ks ve Kentu***y Fr**d.

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• geçenlerde bilincaltimesaj.com sitesinden bir telkin seti aldım olumsuz bir yönünü görmedim etkili olduğuna inanıyorum

0|0
    0|1
  • o cdler cidden para tuzagı.

0|0
    0|0
  • özgüven,avcumdaki kelbek 'i dinledim sadece güldürmeye yaradı :)

0|0
    0|0
  • bende geçen ay bilincaltimesaj.com diye bir siteden aldım psikolojikmdir bilmiyorum ama konsantrasyon ve algılama analitik yeteneğimin arttığını düşünüyorum garip şekilde faydası var gibi sonuçta arka plandaki çeşitli frekanslar nöronları uyarıyor

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok faydasını gördüm. Ayrıca onlar telkin de pek denmez, hayata bakış açısını değiştirmeye daha mutlu, daha başarılı, daha cesur, daha iyi.. vs vs olmanıza yardım ediyor.

0|0
    0|0
    • kimin telkin cdlerini dinledin stiletto?

• oww baya pahalıymış

• evet maalesef

• Canım ben genelde kendi kendime telkinlerde bulunuyorum.. Ne olursa ne yaşarsam çabuk yeniliye biliyorum kendimi..Not.: Psikolog bir arkdaşım var onun telkinleride iyi geliyor.. Ama bu yaşıma kadar o getirmedi beni..:=)

0|0
    0|0
  • nilgünün cd lerını dınledm.faydası yok.

0|0
    0|0
    • evet nil gün'ün cdleri var bende de çakra,yaratıcı imglemeyle gevşeme tekniği,özsaygınızı yüksletin vs daha da var ama kullananlar yorumlarda hep işe yaradığını söylemişler sen hangilerini dinledin bir de 21 gün art arda dinleyeceksin hergün denilen kurallara uydun mu?

• evet hergün düzenli dinledm.ama gerçekden faydası oldugunu düşünmüyorum.kitaplarını okudum.çekim yasası.onlar daha etkilı bence.cd ler sadece uyutuyor.

• 3 hafta ego güçlendirici + sucluluk dinledim her gece uyurken. 2 senelik ilişkim igrenc konusmalarla bitmişti ve ben intaharın eşiğindeydim.. telkinler sayesinde biraz daha pozitif oldum

0|0
    0|0
Yükleniyor...