Gece sporu yapan faydasını gören var mı gece spor yapılmaz mı?

İşlerim yüzünden malesef spora ayırabilceğim saat 19.30 ile 00.00 arası üç dört saat spor yapabilirim ama sizce faydasız mı yemekten iki saat sonra başlıyorum spora hem gecede yemek yemiyorum ama verdiğim kalori düşer mi sizce

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• günde 45 dakika spor yeterlidir
    gerisi yağ yakımını etkileyemez!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• spor 3-4 saat yapılmaz.
    gece spor yapmak hiç yapmamaktan iyidir. amacın kilo vermekse geceleri hafif yemek ye,
    sabahları uyandıktan n erken 2 saat sonra kahvaltı edilmeli

0|0
    0|0
    • Geceleri spor yapmaMAK , yapmaktan iyidir diyecektin her halde. Çünkü anladığım zararı olacağını kastettin

• GECE SPOR YAPMAK, HİÇ YAPMAMAKTAN (SPOR) İYİDİR.

• sporun zararı olmaz. tembel yaşamaktan her zaman iyidir.

• Tabiki faydası vardır

0|0
    0|0
  • spor ne çok aç karna ne de tok karna yapılır. yemekten 2 3 saat sonra ideal. gecesi gndüzü çok etkilemez. faydalı

0|0
    0|0
  • Bende sabah değilde akşam yaparım. Bana göre öylesi daha iyi. Hem spordan önce bir tabak makarna ya da pilav ye. Spordan sonraysa tavuk köfte tarzi yemek ye

0|0
    0|0
  • çalışan herkes öyle yapıyor zaten, 45-60 dakika arası spor iyi gelir.

0|0
    0|0
  • Saat 10 dan snra yapilan sporun faydasi %50 duser cunku ondan snra vücut groft buyume hormonu salgilamaya baslar o yuzden prof sporcular saat onda yatakta olurlar

0|0
    0|0
  • Ben de aynı vakıtsız işimiz ama mekık cekerım şinav cekerım sporumu aksatmam

0|0
    0|0
  • her türlü faydasını görürsün merak etme yeterki yap ;)

0|0
    0|0
    • Yağ yakamam falan gibi geliyo ya

• saçmalama he türlü yakarsın herşey spordur kafasını yıkın artık herşey beslenmedir. beslenmene uy 24 saat yağ yakarsın

• vardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...