Altının durumu ne olur sizce? Yükselecek mi?

Altının durumu ne olur sizce arkadaşlar.. düşer mi yükselir mi? yorumlarınızı alalım...

*konu hakkında bilgisi olanların yorumlarını merak ediyorum

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kısa vadede büyük değişiklikler beklemeyin. Orta vadede yine 94 95 sınırına bir dönüş bekliyorum ancak her zaman ki gibi ağustos sonu eylül başı gibi zirve olacaktır. Kısa vadeli yatırım düşünüyorsanız şuan alım için uygun değil bence.

Not : Yatırım tavsiyesi değildir. Sorumluluk size aittir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Obama seçimi kazanınca yükselmeye başlamıştı sabah. Yükselmeye devam edebilirmiş. Ama piyasa bu, çok da güven olmaz...

0|0
    0|0
    • evet bir çok haberde bugün ki yükseliş ona dayandırılıyordu.. Onsu bi ara 1730 dolara kadar yükseldi ancak gün sonunu 1709 dolarla kapadı.. Bakalım yarın ne olacak

• Bence 2-3 gün bekle, piyasalar biraz durulsun ;)

• bugün düşmüş diye duydum arkadaşımın eşi kuyumcu direk bilezik aldılar düştü deyip :D

0|1
    0|0
  • ablamın düğünü var ya :D ucuzlasın azcık napcam ben :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Eylülde hintli ve türklere bol satılıyor düğünler çok sonrası düşer Kendi karaını kendin var..bana küfretme..

0|0
    0|0
  • Çok fazla uçuk bir fark olacağı değerlendirilmiyor (+ ya da -) yani yatırım yapacak kadar artış olmayacak, ama artış olacak.

Fakat yine de yüksek yatırım yapmamanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • çok yükseliş bekleme stabil kalır gibi ama mart sonu gibi küçük bir atak yapar... bende biraz bozduracağım dopru zamanı bekliyorum

0|0
    0|0
  • birazdaha yükselip, çakılacak.

0|0
    0|0
  • Yükselecek o.

0|0
    0|0
Yükleniyor...