Sevgiliniz telefonunu vermiyorsa ne yapardınız?

arkadaşlar eğer sevgiliniz telefonunu size vermiyorsa ve bunun için binlerce bahane uyduruyorsa ne düşünürdünüz ? ya da ne yapardınız

0|0
1312

En İyi Kız Görüşü

• Güvenimi yok edece bir şey yaptığını düşünürüm elbette.

Ben bu zamana kadar hiçbir erkek arkadaşımın telefonunu alıpta bakmak istemedim güveni ben verdim onlar yalnış bir şey yapıyorlarsa bile bu durumu düzeltmek zorunda kaldılar örneğin kız arkadaşlarının mesaj atması bu durumdan benim haberim yoktu ama elime alıp bir kez bile bakmadığım için kişi kendi içinde bir sorumluluğa sahip oldu ne kadar özgür bırakırsan bu konuda o kadar çok artıların olur hem ona bu güveni verdiğin için vazgeçilmez sen olursun.Erkekler kendilerini yargılayan bayanları sevmezler soğurlar güvenilmediklerini hissettikleri anda gitmeyi bile tercih edebilirler sen ister haklı ol ister haksız...

0|0
    0|0
    • 'güvenmediğini hissettikleri an gitmeyi bile tercih ederler'..ewt aynı şey başıma geldi..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Güvenmiyorsan ilişkini bitir. Adamın telefonunu rahat bırak.

Ben ne yapardım: Zaten telefonunu istemezdim.

0|0
    0|0
  • Ben arkadaşıma vermiyorum telefonumu sevgilisine vermemesi gayet normal.

0|0
    0|0
  • Telefonu verse nolcak ki ?

Kayıtlı isimlere bakınca rahatlayacak mısın ? Erkek isimlerinin yerıne bayanda kaydetmıs olabılır ?

Boşver, güvenı ölçmenin tek yolu telefonunu vermek değildir

0|0
    0|0
  • Sevgilisinin telefonunu kurcayalan kızlardan nefret ediyorum, gözümde tüm değerleri biter, ömrümde gördüğüm en büyük saygısızlık aldatsın daha iyi o derece

0|1
    1|1
  • her insanın özeli vardır. sevgilinden telefonu istemen bir güvensizlik belirtisidir. arkadaşları arasında geçen diyaloğları afişe etmek istemeyebilir.

0|0
    0|0
  • nasıl bahaneler üretiyo mesela? çek al elinden telefonu,kurcala

0|0
    0|0
    • güvensızlık belırtısı olarak göruordu inadna vermıordu ama elınden aldım snrdan:D

• kesinlikle b iş çeviriyo derim

0|0
    0|0
  • Şu telefon kurcalama olayını bitirin artık. Bunu yapan birinin bendeki tüm saygınlığı gider.

0|0
    0|0
  • vardır birşeyler sakladığı

0|0
    0|0
  • iki sebep var ya CIA veya FBI da çalışıyor...

ya da birilerini ve seni fena işletiyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Her zaman düzenli olarak kurcalayan hesap soran insanlardan nefret ederim. Ama sevgiliniz tuvalete giderken bile telefonunu yanında götürüyorsa, işte orada bu işte bir iş var derim..

0|0
    0|0
  • Ben kız arkadaşlarımla konuşurken çok rahat konuşurum sorunlarımı falan.Ya da manyaksın falan böyle biraz o tarz kelimeler kullanırım ve bunlar mesajlarımda kaldıysa vermem.Oda kendi arkadaşlarıyla küfürlü konuşuyorsa vermemiştir.

Ya da seni aldatıyor.

0|0
    0|0
  • Herkesin özel hayatı vardır.Vermiyor diye direk biri var diyemeyiz ama yokta diyemeyiz.Ben telefonumu veririm ama şu açıdan düşünmek gerek ya kız arkadaşım önemli bir mesaj atmışsa özel birşeyse sonuçta bunu kimsenin bilmemesini istiyorsa.Yani belki onunda öyle bir durumu vardır.Yada sen merak et istiyordur başarmışta:)

0|0
    0|0
  • valla senin yaptığın ayıp bence rahat bırak adamın özelini.. Ha benden gizli saklı özeli olamaz dersende keyfin bilr..

0|0
    0|0
  • Sevgilinden telefon istemek çok acizce bir davranış zaten; tenezzül dahi etmem. Hala ergen gibi sevgililerinin mesajlarını ve facebook şifrelerini bilenler var ya! Pes doğrusu.

0|0
    0|0
  • gıcıklık olsun diye vermiyor olabilr, sakladığı birşeylerde olabilir, keşfetmek sana kalmış :)

0|0
    0|0
  • O seninkini istiyorsa sende verme

0|0
    0|0
  • Bir haltlar karıştırıyordur muhtemelen.

0|0
    0|0
  • Kendine ait özeli vardır...

Bukadar kurcalaman doğru değil...

0|0
    0|0
  • Telefonun bir kazaya gitmesi muhtemel olur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...