Sınıftaki kızdan hoşlanma?

Arkadaşlar böyle bir durum var derste kızla ne zaman onun oturduğu tarafa baksam göz göze geliyoruz ama ben utanıyorum ve gözümü başka bir yöne çekiyorum:(.Acaba bu benden hoşlandığının göstergesimidir?Birde kız sınıftan diye açılmaya korkuyorum.Olumsuz yanıt verebilmesinden korkuyorum lütfen görüşlerinizi ÖZELLİKLE bayan üyelerimizin görüşlerini alabilirmiyim?

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Kız da sana bakıyorsa o da senden hoşlanıyor demektir. Ayrıca aynı sınıftan sevgili olmaz diye bir kural da yoktur, okulunda da eminim böyle örnekler vardır. Örneğin bir arkadaşım 3 yıldır aynı sınıfındaki bir çocukla sevgili, gayet de mutlular.. Denemeye değer.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Aynı sınıftan olunca o iş yaş. Boşver en iyisi. Tipin ya da tarzın hoşuna gittiği için veya ne bakıyor bu bana diye düşündüğü için bakıyordur o zaten.

0|1
    0|0
    • günde 15-20 kez mi öyle olsa gel ne var ne bakıyorsun gibisinden konuşur zaten muhabbetimizde iyi sayılır

• O zaman tipin veya tarzın hoşuna gidiyordur. Ola ki senden hoşlanmış olsun, aynı sınıfta zaten bir süre sonra bıkacaksınız annen bababndan çok onu görünce ve hem sınıfta hem dışarda birlikte olmaktan bıkkınlık gelecek. Cidden sen gel vazgeç bu işten kardeş

• kızda sana bakıyorsa belliki oda senden hoşlanmış git ve açıl kabul ederse ne ala kabul etmezse kendisi bilir kabul etmezse onunla pek ilgilenmezsin bakmazsın falan olur biter. cesaretini topla ve git. :)

0|1
    0|0
  • Dersini dinle.

0|1
    0|0
  • Aynı sınıfta olduğun birine bakma o gözle ya

0|1
    0|0
    • ya benim için geleceğim için doğru kişiyse ben güzelliğe bakmam zaten dışardan bakılan bir göze göre orta hallı bir kız ama bana göre çok güzel hanım hanımcık bi affedersiniz de azgınlığı yok bana göre olduğunu düşünüyorum

• git konuş o zaman umarım ters bir tepki almazsın

• kızla sadece bakışıyor musunuz muhabbetiniz yok mu?

0|0
    0|0
    • var ama seviyeli nerden baksan her teneffüs yanında olmaya çalışıyorum tabii dikkat çekmeden dalga filan geçiyorum fiziksel görüşüyle ilğili değil yaptığı garipliklerden ama gülüyor o da benle dalga geçiyor seviyeli böyle gidip duruyor ne yapıcağımı bilmiyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...