Eski sevgilime rezil oldum galiba ne yapabilirim?

Geçen gün eski sevgilimi çarşıda gorrdum dik dik baktı bana hiiç gözünü ayırmadan .. bugün sınıf arkadaşmn rehberne bkyrdum onun numarasını gördüm sen nerden tanyrsn deedm o bna ckma teklifie etti falan dedi snra mesaj attı sen duyguyu tanyrmsn dye sonra oda hayır tnmyrm dedi sizce rezil oldum mu :'( bsy ypmalımııym :'(

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Neden rezil olasın ki. O an içinden içinden geleni yapmışsın. Ortada utanılacak bir durum yok merakını gidermişsin ama sormasanda olurdu:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• can i hep you diyerek yine rezil oldun

doğru düzgün yazmayı bi' öğrenemediniz gitti

1|0
    0|0
  • Hayır, bir şey yapmana gerek yok, rezil olmuş da sayılmazsın. Konuya müdahil olma, ikisiyle de ilişkileri veya birbirleri hakkında konuşma, yeter. Sonunda sen kötü olursun.

0|0
    0|0
  • yas sınırlaması 20 ye cıkartılmalı...

0|0
    0|0
  • yaş kaç 13 ? boşver bunları güzel kardeşim daha çooooook yol var önünde

0|0
    0|0
  • asıl rezilliği ingilizce konuşmaya çalışarak yaptın beybili.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Senlik bi durum yok, eski erkek arkadaşının yalanı sadece sen niye rezil oluyosun. Söylersin istiyosan arkadaşına

0|0
    0|0
  • Rezil olmamışsın.

0|0
    0|0
    • :D ben bunu bılerek yaptım bıkere oo went to the power of böle bsy olması lazım

• ahahahahaha

• Ne alaka.Neden rezil olcakmışsın ki.

0|0
    0|0
  • Olayda bir sorun yok ama soru can you hlp me olacaktı, evet.

0|0
    0|0
  • Can U help me ? Olacak o evladım ;) azıcık büyü sen öyle gel emi :)

0|0
    0|0
    • onu ısteyerek öyle yaptım Allahım yarabbim sana yardım edebilirim başka kutucuk falan olmadgı mecbur oraya yazmak ıstedım

• Yazdığının anlamı '' sana yardım edebilir miyim'' ;)) sen en iyisi bırak bu isleri ;)

• biliyorum be offff

• Sen niye rezil oluyorsun, onu anlamadım?

0|0
    0|0
  • ergen ergen takılma büyü biraz

1|0
    0|0
    • büyüyemem.. aşk her zaman cocukluktur

• o zaman sen o çocuk halinle kal ve büyüme böle herşeyi düşün . düşün düşün b..ktur işin :)

• odaa doğru ya :) haklısın galiba

Yükleniyor...