Yay almayı düşünüyorum yaylar hakkında bilgisi olan var mı?

geçen av bayinin önünden geçiyordum gözüme av tipi yaylar ilişti o kadar güzeldiler ki, sordum 200 tl dedi bende yay almayı düşünmeye başladım zaten okçuluğa merakım vardı içimde ukte olarak kalmıuştı bundan önce havalı tüfek almıştım havalı tüfekten daha etkili diye tahmin ediyorum av hayvanlarını acı çektirmeden ve sesizce öldürebilir hem ruhsatta istemezlar herhalde istediğim zaman kolayca taşıyabilirim spor olarak atıcılık yapabiilirim de ama yayla nişan almayı bilmiyorum önce kursa gitmem gerek evet ne diyorsunuz yay alayım mı aranızda okçu var mı

• yay al
    100% (5)40% (2)70% (7)Oy Ver
  • pompalı tüfek al
    0% (0)60% (3)30% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
yay kullanmak zormudur

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• La ne kursu. Ata ata kral nisanci olursun

0|1
    0|0
    • bu tüfek gibi değil ki gezi arpacığı nerde belli değil birsürü düzeni makarası bilmemnesi var kurcalayarakmı öğreneyim

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende yeni aldım longbow tipi yay, kursa gitmene gerek yok ama tekniği bilmen gerek netten bakıp öğrenebilirsin, yayla hayvan öldğrmek sandığından zor ama ınu söliyim fakat çok keyifli

0|0
    0|1
    • nişangahı nasıl çok merak ediyorum

• saçmalama moğol kompoziit yayı ondan daha kullanışlı

• Çok deneme fırsatım olmadı yay türlerini ben boyunm kadar longbow la mutluyum

• Crossbow tipi yaylardan al iyidir olmadımı moğol kompozit yaylarından bul ama baya bir pahalıdır. Cengiz han kompozit yaylarla herkesi delip geçiyordu.

0|0
    0|0
    • yok ben serbest yani tüfekli olmayan yay almak istiyorum tanımını pek bilmiyorum, nişangah mekanizması var mı onlarda

• Resim atamıyorum atabilsem iyi olurdu.

• pompalı al hacı :) kullandıgım icin söylüyorum

0|0
    0|0
  • yay al

0|0
    0|0
Yükleniyor...