Bu durumda ne düşünürdünüz?

Bi süre önce mesafeler yüzünden ayrılmak istediğiniz ama pişman olup aynı gün barıştığınız, tam mutluyuz derken size birden ayrılalım mı diye sorup tamam ayrılmak istiyosan ne diye bilirimki cevabı alan, bunun üzerine ben seni denedim şaka yaptım benden ayrılamazsın diyen ama affedilemeyen, affedilemeyince kendini öldürmekle tehdit eden ayrılmamak için yalvaran ama hiç bi sonuca ulaşamayan eski sevgilinize ayrıldığınız günden beri ulaşamasanız ne düşünürsünüz. ? Beni artık sevmiyo hiç merak etmiyo mu? Yoksa biraz ara verip aranın soğumasını sakinleşmek istediğini mi düşünürdünüz? Yoksa size acı çektirmek korkutmak vicdanınızı sızlatıp geri döndürmek için mi böyle yaptığını düşünürdünüz? Çaresizce bekliyorum elimden başka bişey gelmiyo sizce buna ne zaman bi son verir?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• bn bu soruyu hatırlıyorm :D

0|0
    0|0
    • bende seni hatirliyorum :( artik uyuyamiyorum bile gordugun gibi sorunum hala cozulmedi :(

• Baska bi caren yk mu ulasabilecegin

• faceden arkadaslarini ekledim onlarla konusucam artik dayanamiyorum gurur falan dinlemicem. onlar konussun bari.

Erkekler Ne Diyor 1

• rol yapıyo arkadaşım yaa ,

0|0
    0|0
    • mesaj atiyorum cevap vermiyo ariyorum acmiyo ya valla deli olucam seven insan bunlari yaparmi sevmiyo iste

• sende sevmiyo diyosun yani demek hersey bi oyunmus

• ne mecnun var bu zamanda ne leyla, varım diyenlere de inanma kalbin ne diyorsa, hayatını öyle yaşa ...

Kızlar Ne Diyor 1

• al işte neden çocuğu yıprattın şaka yapmış alt tarafı off allahım ya boş yere aşkı yıpratmışsın ... seni korkutuyor olabilir ama daha ktüsünü düşünmek istemiyorum

0|0
    0|0
    • ama ben o an sok oldum saglikli dusunemedim. ben o an sandimki benden gercekten ayrilmak istedi sogudu artik sevmiyo ama hemen kabul etmemi kendine yediremedi daha fazla uzmek icin yalvariyo. aynen boyle dusundum cunku bi onceki iliskimde boyle oldu cok yara aldim. keske diyorum.. pismanim .. ama keskelerin faydasi yok artik. keske ondan ozur dileyebilmem icin bi sans verse bana .

• o kadar çabuk kabul etmeni kabul edemediği kesinde muhtemelen gurur yapıyor bekle üzme kendini biraz haketmiş zaten .. gurur yapmaması gerekirdi onun sonuçta o başlatmış

• bekliyorum canım ama umutlarim tukendi artik.

Yükleniyor...