Kızlar, zayiflamam lazim yardim?

66kiloyum 58 hedefim yaz geliyo. Ogrenciyim ve surekli abur cubur yemek durumunda kaliyorum kestim ama yine tam bir sey olmadi spora da baslayacam bildiginiz bir ilacvs var mi

0|0
9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• aa kanka biz senle çok benziyoz :D

0|0
    0|0
  • Sirke iç ama fazla kaçırma mideni delersin Allah korusun çünkü mide nakli yok ölebilirsin bir tatlı kaşığı sirke üç tatlı kaşığı su karıştır iç ama kahvaltıdan yarım saat önce sonra yürüyüş yap akşamda yap iştah kesiyo ben altmış dört kiloydum kırk sekiz kilo oldum on ayda doktora sordum normal bu zamanda soda içtim akşam yürüyüşlerinde sulu meyveler yedim mandalina portakal falan öyle işte Allah yardımcın olsun arkadaşım :)

0|0
    0|0
  • Herbalife kullanmayı düşünüyorum bir araştr istersen snde

0|0
    0|0
  • Boyun kac

0|0
    0|0
  • spora baslarsan l-carnitine önerebilirim yağ yakıcı

0|0
    0|0
  • Sabır ve yürüyüş 👍

0|0
    0|0
  • Bence ilaçla zayıflama doğal yollarla zayıfla :)

0|0
    0|0
  • sacmalama ne ilaci kiz kac kez uyari geldi millet öldü. sen hergün 1 saat ya kos ya da tempolu yürü. internetten egzersiz hareketlerini izle 20-30 dk onlardanda yap. hergün 2-3 litre su ic yag yakmasi icinde icine 1-2 dilim limon birkac damla limon suyundan ve rendelenmis zencefil ya da zencefil tozundan koy biraz. cay icmek istiyorsan yine limonlu zencefil cayini tarifini internetten bak yap. enerji veren yiyecekler ye. yediklerinin kalorilerine dikkat et.

0|0
    0|0
Yükleniyor...