Doğum kontrol haplarının zararları nedir?

bunlar bırakınca saç döker mi öyle duydum dr um hormon için verdi ama iyi şeyler pek duymadım kilo yapıyo dökğntü yapıyo tarzında olumsuz şeyler okudum doğru mu hormonlarınız düzene girdi mi özellikle saçdökülmesi yapar mı bırakınca

0|0
10|4

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük ihitmalle pko için vermiş olabilir doktor.Tabiki her ilacın az da olsa yan etkisi olaiblir.Sana uygun olan verilir merak etme.Hormon dengeni düzeltmek için zaten veriliş amacı.Doğum kontrol hapının yan etkileri link

Aşırı tüylenmeye neden olur mu haplar link

Kilo aldırırlar mı link

Sen yararlı yanlarını düşün bence link

Düzenli içmeyi unutma ama aynı saatlerde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• uzun süre kullandığında kadının yumurtlama yeteneğini kaybettiğini, bir daha çocuğu olmadığını biliyorum. Örneklerini gördüm... Derler ki "ilkini bekletme"...

0|0
    0|0
    • hadi yaa ee hormon için veriliyo ama

• çocuğun olmaz :)

0|0
    0|0
  • Doğuramazsın

0|0
    0|0
    • evli değilim

• ciddimisin

• Şimdi şöyle ilaçtan ilaca kişiden kişiye değişiyor etkileri elbette ama sonuçta tehlikeli iş bence, ne olur ne olmaz kullanmamanı öneririm.

Kızlar Ne Diyor 10

• Doğum kontrol hapı sağlıklı bir bünye salt çocuk olmasın diye önlem maksatlı kullanan için kilo verdirici özellikte değildir bir takım hormonel bozuklukları varsa bunların düzene girmesi için kullanıldığında hormonların düzene girmesi sonucu vucut kilo vermeye başlar yani hormonların dengeye girmesi insana kilo verdirir doğum kontrol hapı sadece dengeye sokandır kilo verdiren değil. Bunun dışında saç dökülmesinden tut cilt lekelerine kadar inanaılmaz farklı ve çeşitlilikte yan etkileri mevcut ancak her kişide aynı yan etkiler görülmesi ihtimali yok.

0|0
    0|0
  • arkadaşım hormon tedavisi için kullanıyor. kiloluydu zaten ama hap kullanırken diyet yaptı sonuç çok başarılı demek kilo yapmıyor, cildini çok güzelleştirdi. saçları dökeciğini sanmam zaten saçın dökülmesi için birçok sebep var yaş stres vs. saç dökülmesini ilaçla bağdaştırmamak lazım. arkadşımda yan etki görmedik ama ilaçlar herkes de farklı etki yaratır. dr kontrolunda kullandıktan sonra sorun yaşamazsın

0|0
    0|0
  • Bazı hormonlarını dengelerken diğerlerinin dengesini bozuyor.

0|0
    0|0
  • Hormon dengesizliğin dengeye girsin diye vermiş doktor sen de hala dengesizleştirir mi diye soruyorsun. Kullan, kafana göre tedaviyi bırakma.

1|0
    0|0
    • çoğu kişi kısırlık yapar da diyor

• Oldu canım başka ne diyor o çoğu kişi?

Tey allam nasıl inanırsınız böyle şeylere ben anlamıyorum.

• 1 senedir kullanıyorum biraz kilo almam dışında hiçbi sorunla karşılaşmadım.saç dökülmesi yapmasıyla ilgili bişey duymadım sanmıyorumda.doktoruna danışırsan daha sağlıklı bi bilgiye ulaşırsın

0|0
    0|0
  • banada yazdi doktor hormonlar icin, iki hafta aldim sonra biraktim kilo aldim ve meme kanseri olabilir

0|0
    0|0
  • doguramazsın falan diye birsey yok cok uzun donem kulanmıcaksın sadce . cok kullandıgında cocuk sayibi olman vakt olabilr kullanma yınede

0|0
    0|0
    • saçı döker mi bırakınca saçım da dökülyo zaten onun için verdi bırakınca aynı dökülme devam eder sanırım sürekli kullanamıycağıma göre

• ya senin sorunun sadce sac dokulmesimi?

• evet tesstron bi iki tık yüksek çıktı saçım döklüyodu bunu kullan dedi diane aldoctone gibi de bi iki tık herkeste yükse çıkarmış korktum bırakıncasaçımı çok döker diye kilo da yapıyomuş

• bırakınca hiç bir yan etkisini görmedim, kullanırken de aksine kilo verdim

0|0
    0|0
  • Toplar damarlarda tıkanıklık yapıyor uzun kullanımlar birde empoli oluşumuna sebep veriyor

0|0
    0|0
  • ben kullanırken çok kilo verdim düzenli ilişkiden galiba :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...