Staj paranızı ne kadar alıyorsunuz ve aranızda İGDAŞ'ta staj yapan var mı?

Gizli Üye
ben İGDAŞ'^ta staj yapıyorum müşteriler bölümünde arşiv yapıyorum ama işlem yapmayı falanda ögrendim orda işimi çok begeniyorlar ama genel merkez İGDAŞ'ta staj yapan kimseyi memur olarak sonradan işe almıyormuş sözde yasakmış

bu bana mantıklı gelmedi bilginiz varmı ben orda çok tututluyorum ama referansımda yok memur olarak kalma şansım varmı sizce ?

birde ben staj ücreti 220 alıyorum siz ne kadar alıyorsunuz ?
Güncellemeler
+1 yıl
:/ cevap yokmu yaa
Güncellemeler
+1 yıl
heyyyyyyyy
Staj paranızı ne kadar alıyorsunuz ve aranızda İGDAŞ'ta staj yapan var mı?