Haksızlığa uğradığınızda ne yaparsınız?

nasıl tepki verirsiniz?hakkınızı savunurmusunuz yoksa kendi içinize mi kapanırsınız?haksızlığa uğradım ve kendimi çok kötüü hissediyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var:(

Güncellemeler:
benim durumum şu..emeğimin karşlığını alamadım.

0|0
68

En İyi Erkek Görüşü

• Duruma göre değişir lakin önem verdiğim bişeyse muhtemelen saldırganlaşırım veya içime kapanıp en uygun zamanda nasıl etkileyici ve çökertici karşılık vermenin planlarını yapar ve beklemeye geçerim

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Ne konuda haksızlığa uğradın? bunu tekrar soru bölümüne yaz ki sadece ben sormam çünkü eminim =)

Haksızlığa uğradığımda asla hakkımı bırakmam, sonuna kadar giderim.

1|0
    0|0
    • onu boşverin

• yasal yollarla haksızlığa uğradığını kanıtlarsan tekrar cesaret edemez.

• düşünücem sağolun

• çok sevdiğim bir söz vardır benim:''Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.''

1|0
    1|0
  • çıkarır masaya vururdum efem.

1|1
    0|0
  • haksızlığın boyutuna göre olmakla birlikte titreme, adrenalin hücumu ve bir bütün olarak dalış

1|0
    0|0
  • tabiki de hakkımı savunurum..

1|0
    0|0
  • hoyt kimmiş benim hakkımı yiyen hieeeeyt diye bağrırım

1|0
    0|0
  • vur kır parçala...

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ortalıgı yıkarm :D kişisine baglı biraz pek samimi değilsem neyse der imalı bakrım tanıyorsam arkadasımsa vay haline

1|0
    0|0
  • en son hakkımda atım tutan biriyle ilgili sonuna kadar savaştım ve gerçekten çok mutlu oldum aldoğım sonuç karşısında:)) kimsenin yaptığı kimsenin yanına kalmıyor...emin ol..

1|0
    0|0
  • hiç umursamıyorum artık ..

siktiri çektim çoktan öyle şeylere.. kötü şeyleri tınlamıyorum. olmamış gibi davranıyorum.

1|0
    0|0
  • Hakkımı savunurum tabi ki. Susup da köşeme çekilmem hayatta

1|0
    0|0
    • sende emeğine değmeyecek insanlar için kendini hırpalama

• tamam bundan sonra kavga olucağı zaman seni ararım::D

• hemen çağrırım hemen gelirsin sende bizim okulun yan tarafında kapışıoruz biliosun sen zaten:D

• ciddiye aldığım bir durumsa hırçınlık, çöküş, dilin kesilmesi

1|0
    0|0
  • Karşı atak tabiki.

1|0
    0|0
Yükleniyor...