Bir kadının kankası olmak...

bir kadının karşı cinsten kankasına bakışı nasıldır ? erkek arada bişey olmaması için mesafeyi nasıl çizmelidir ?

0|0
77

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kere kardeşim diye başlayan cümle kur umudu keser arkadaşça takılırz :)

0|1
    0|0
    • hahahaha :)) yok pasam ben o umutla baslamam dostluga...

• simdi 1 tane ayri olsa tamam keserim :D koca bi grup icerisinde olunca onuda yapamiyorsun :D :Dkomple kurdugum grubu dagitmam lazim ...

• Ovv biliyorum hacı o durumu, Allah yardımcın olsun işin zor :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• Karşı cinsten biriyle arkadaş olunmaz diyenler oluyor, aradan zaman geçince niyeti bozanlar olduğundandır belki.

Aradan yıllar geçmesine rağmen en ufak bir saygısızlık, bir yavşama olmadan anlaşabildiğim, konuşabildiğim, değer verdiğim arkadaşlarım var. Tek tarafın isteğiyle olmaz. İki tarafta dostluğu,arkadaşlığı için emek vermeli, o zaman çok güzel paylaşımlar olabiliyor.

0|0
    0|0
  • iyidir dostttur candır zaten bu şeklde düşünülüyoas da bişey olmaz.benm için kız arkadaşlarımdan farksz

0|1
    0|0
  • ya karşı cinsle kanka olmak cok zor bi durumdur. herkezin başaracagı sey değildir. cinslerden bi tarafın hissettigi hislerden ötürü genelde biter bu kankalık durumu.. ama birbine acık samimi olunursa aradaki çizgi aşılmazsa ve kötü niyetler yoksa güzeldir...

0|0
    0|0
    • ya güzelde herseferinde bi keşke başka türlü karşılaşsaydık demeleri beni düşündürüyor ...

ben mi hata yapıyorum fazla mı yaklaşıyorum diyorum ...

• ya demekki senin kanka gözüyle baktıkların sana o gözle bakamıyo yanlış kişileri kendine kanka seçiosun heralde..:)

• pasam ben rahatim :)) hani bozmasalar isi zaten sasircam...

• Olabilir neden olmasın. Ama mesafeyi korumak şart bir erkekle kanka ayagına fazla içli dışlı olunca sapıtıyorlar sonra akılları kayıyor :/

0|0
    0|0
    • bu yüzden duygusal olarak duygusal olarak çöküntüde olduklarında fazla yaklaşmıyorum... ama bu seferde yardım edemediğim için üzülüyorum...

• valla benm de bi kankam var ama aramdaki mesafe belli. Birde lanlı lunlu konusunca kanka kelimesini de vurgulu deynce tamam oluyor işler

• tobe sokmuyor :)) bi anda cat diye suratina bi koyuyolar seni seviyorum u kaliyorsun oyle

• Kıskanır arkadas olsalarda :D Herşeyini bana anlatsın benle dertleşsin ister.

0|0
    0|0
    • Gay arkadaş istemeyom!

• sevgilin varken onlara taviz veremezsin zaten onların bilmesi lazım nasıl davranılması gerektiğini

• isin kotu yani herseferinde sevgilimle aramda mesafe oluyorbi turlu ayni sehirden sevgili bulamadim :)) bu isimi zorlastiriyor...

• sevgilisi gibi davranmadığı sürece çok güzel devam edebilecek bir arkadaşlık...

0|0
    0|0
  • En iyi kanka erkekten oluyor valla.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir erkekle yada kızla tam tersi kanka olunabilir..

ama her 2 tarafında duygularına hakim olması gerekiyor bu yüzden seçeceğin insanları iyi anlayıp fazla samimiyet içine girmeyeceksin Sevgili gibi ince mevzulara dalarsan o 2 insandan birisi duygularının önüne geçemez ve aşık olur ... sonra ateş yanmaya başlar .:)

0|1
    0|0
  • dostmu karsı cınsten mı . hadi canım sende

0|0
    0|0
  • cinsel açıdan hiç çekim yoksa olabilir ancak..

0|0
    0|0
  • acimasiz gercekler vol 9

0|0
    0|1
  • benim gibi önüne geleni bafileyenler yüzünden böyle oluyor

kahretsin hormonlar

0|0
    0|0
  • Anne,kızkardeş oluyorsa arkadaş,dost da olabilir.Art niyetliysen veya karşı tarafta böyle bişey hissedersen uzaklaşırsın olur biter.

0|1
    0|0
Yükleniyor...