Siz olsanız nasıl davranırdınız?

Eşimin erkek kardeşi birlikte yaşadığı kız arkadaşının kendisini aldattığını öğreniyor. Hepimiz o'nun için üzülüyoruz. Ancak çocuk kız arkadaşını affedebileceğini söylüyor, tekrar birlikte oluyorlar. Birkaç ay sonra kız hamile kalıyor, hatta babasının yanında bir ay da misafir oluyorlar. geçende evlendiler.

tüm bu hikaye bana mide bulandırıcı geliyor. yalan söyleyen ve aldatan bir kadına onurunu çiğneyip dönen zayıf bir karakter, sanki hiçbirşey olmamışçasına bunları baş tacı eden bir baba.

Anlayamıyorum?

hiçbiri ile alakam olmamasına rağmen, ne bu kızı ve eşimin kardeşini, hele hele babalarını göresim gelmiyor. Görüşmek istemiyorum, ve eşim çok üzülüyor.

Merak ediyorum, siz olsanız nasıl davranırdınız?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• maalaeff herkes geniş mideli olamaz... ama söylr bişi var babaya bişi demiyorumda cocuk çok seviyorsa kızı ondan barışmıstır.. tabi koynuna alınca neler düşünüyor vicdan muhasebesi yapıyor mu bilemeyiz...

0|0
    0|0
    • acaba ben mi cok gerilerde kaldim diyorum.. yalan korkunc birsey. tesekkur ediyorum.

Kızlar Ne Diyor 4

• Eşinle mesefani bozma onun suçu yok.Ailesininde yok.Oradaki tek suçlu kardeşi ve onun evlendiği kişi.Trip atacaksan onlara at.

1|0
    0|0
  • herkesin seçimide kararıda kendine.. karışma yorum bile yapma. eşinin hatrınada görüşmeye devam et

0|0
    0|0
    • tesekkur ederim, demek hata yapiyorum. yorumlariniz cok yardimci oldu

• Herkesin kendi hayatı.

0|0
    0|0
    • tesekkur ederim.

• boşverin takılmayın çok. Evlisiniz bende daha cok görmüş geçirmişsinizdir ama dediğim gibi hayat onların. Mide onların

• Esim icin gorusurdum,onun sucu ne,uzulmesini istemem.

Gorus ama mesafeli ol

0|0
    0|0
    • icimden bir ses banada aynisini soyluyor. ince dusuncen icin tesekkur ederim.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence doğru şerefsizce o kızı kendine karı yapan kayınbiladerini kınıyorum ALLAH,a büyük konuşmayım ama gerçekten iğrenç bir durum...

aşkımdan kendimi öldürürüm ama o kadını kendime eş almam benim kitabıma ters bir durum...

0|0
    0|0
    • sizin adınıza ve eşinizin adına çok üzgünüm biraz ser oldu ama benim kitabıma ters... zaten bazı konularda çok doluyum.. ama abim aman

• ayni fikirdeyim, görmeye icim kaldirmiyor. nerden cikti bu is. aile duzenimiz darma dagin oldu.

• abim sen ve ben geniş değiliz millet ne kadar geniş olursa olsun biz namuslu şerefli haysiyetli insanlarız...şimdiki kızları görüyorsun %80ni bakir ama ters ilişkideler evelenecekleri zamanda namusluyum ayağına yatıp başkasını kandırıyor... ama ALLAH çok büyük bizleri kandırabilirler ama ALLAH kandıramazlar havale ediyorum böyle insanları ...bu yüzden evlenmiyorum yaşım 27 oldu böyle gittiği sürecede evlenmeyecem bekar kalırım namusuma şerefime laf getirtmem rabbim bizlere sabır ihsan eylesin

• eşime yakın ailesine uzak dururum

0|0
    0|0
Yükleniyor...