Kızlar diyelim ki yabancı biriyle evlendiniz onun soyadını alır mısınız yoksa kendi soyadınız mı kalır?

kızlar diyelim ki yabancı biriyle evlendiniz onun soyadını alırmısınız yoksa kendi soyadınızmı kalır?

0|0
9|1

En İyi Erkek Görüşü

• Evet arkadaşlar,

Hergün iş için dışarı çıkarken o felakat manzara yine karşımızda..

Evinde Kur'an okursun, nanaz kılarsın; ve dışarıya çıkarsın.. O da ne..

Karşında burnunun her ucunda bir kadın. Ama ne kadın..

Edep haya ve utanma duygusu zaten yerin dibine batmış, açık saçık giyinip, vucutlarını adet bir domuz kalbını gibi vucut hatlarını belli eden, o pislik o iğrenç kokuları sıktıkça sıkan, insanın içini gıcıklayan o kahrolası durumu gördükçe, vet bu kadınların mayasının iyice kirlenmekte olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz.

Her dışarı çıktığımda lanetleri üzerine çeken o insanlardan Rabbim Salih Kullarını esirgesin.

Amîn..

0|2
    1|0
    • Dostum hayatım boyunca o kadar kızdım ve bu sitede bazen duvarlara yumruk attığım oldu ama hiç bu kadar sert konuşmamıştım. Dediklerine de katılıdığımı vurgulamalıyım.

Kızlar Ne Diyor 9

• farketmez kanka >3 :D

2|2
    0|0
  • Yabancı derken Türk olmayan mı dedin?

0|0
    0|0
    • evet.mesela Türkiyede büyümüş Türkçe bilen Türk vatandaşı bir ingliz dinide sana uydu herşeyi uydu evlendiniz soyadını alırmısın soyadıda mesela pitt.

• Alırım...

• ikisinide kullanırım ama nüfusta evlendiğim adamınki yazar

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun eşimin soyadını alırım

0|0
    0|0
  • alırmmm tbiki

0|0
    0|0
  • Eskiden "keşke soyadım hiç değişmese" diye düşünüyordum.Ama şimdi sadece onun soyadını kullanmayı düşünüyorum.İster Türk, ister yabancı olsun farketmez.

0|0
    0|0
  • Sevdiğim adamın soyadını taşımak istiyorum.

0|0
    0|0
  • Hem onun soyadını, hem de kendi soyadımı kullanırım.

0|0
    0|0
  • ikiside olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...