Sizin başarı hikayeleriniz neler?

hayatımın dönüm noktasıydi dediğiniz, çevredekilere örnek niteliği taşıyan ya da bu zamana kadar yaptığım en iyi iş buydu dediğiz başarı hikayeleriniz neler ?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Dışardan yardım almadan kendimi geliştrebilmem en büyük başarım sanırım. Gitar çalmayı kendi kendime öğrendim aynı şekilde İngilizce dilinide, üniversiteyi de dersaneye gitmeden kazandım. Acemi birliğini sınır birlik eğitimi veren bir yerde yaparken meslek seçimlerinde Gitarist seçilerek Antalya'ya tatil kampına gittim, öyle böyle zaman ilerledi... Kız arkadasımla da İstanbul'da o tatile geldiği zaman tanıştık kendisi yabancı uyruklu 3 senedir güzel bir ilişkim var. İş alanında da üretim bölümünde bulduğum kısa yollarla uzun zaman alan işleri çok kısa zamanlara indirdim bu da zaman geçtikte yükselmeme yardımcı oldu, Şuan şirketin kalite müdürüyüm. Sistemin yürütülmesi yurtiçi yurtdışı yazışmaları vs... Yani Öğrendiğim şeylerin yararını sonradan hep gördüm. Başarı mıdır gerçekten? Benim için başarı..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Klasik ajitasyon hikayesi benimkisi de :)) Çocuk yuvasında büyüdüm, şuan kendi şirketim var ve benim gibi çocuk yuvasında büyümüş kişileri istihdam etmeye çalışıyor, yurtta büyümüş üniversite okuyan arkadaşlara burs vermeye çalışıyorum...

3|0
    0|0
  • Önümüzdeki sene bu zamanlarda anlatacağım inşallah :))

link

1|0
    0|0
  • ideallerımın hepsı gerceklesmedı ama su ana kadar kı en buyuk basarım mımarlıgı kazanmam oldu koydugum hedefı tutturdum tabıı daha cok yolumuz var

2|0
    0|0
  • At üstünde yaya harbe giderdim gençken hep anlatırım..

0|0
    0|0
  • Dönüm noktaları dediğim yerlerde hep başka virajlar çıktı.O yüzden dönüm noktası dediğimiz olaya inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • bu devirde zaten yaşamak başlı başına bir başarı hikayesidir. Neden ismin honey :-) :)

0|0
    0|0
  • Okulu uzatmadan bitirmem ve Kpss'den beklenilenin üstünde bir puan almam.

0|0
    0|0
  • tarihhhh heyel edenleriii deell gerçekleştirenleri yazmıştır hep anadınmı

0|0
    0|0
  • aynı anda 8 tane kızla birlikte çıktım en büyük başarım bu oldu...

0|0
    2|0
  • Adam'lığımı örnek alan çoktur çok şükür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hiç dönüm noktasına varamadım

0|0
    0|0
  • kpssden çok yüksek alarak herkesi şaşırtmak.:))

1|0
    0|0
Yükleniyor...