Dostlar belki inanmıyacaksınız ama?

Arkadaşlar genetikmi bilmiyorum ama ben fazla kalıplı değilim. Ama body e giden birinden daha güçlüyüm. Neden bilmiyorum. evde kas çalışıyorum. Bileklerim de çok ince. Ama bu güç nerden geliyor bilmiyorum. Yani sinirlenince tek elle birini kaldırabiliyorum.(ama kolay sinirlenmem :D)Çok uzun oldu yazı. Kusura bakmayın :D Şimdiden teşekkürler...

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Ilgınç:)

0|0
    0|0
  • Ofkedendir o

0|0
    0|0
  • Olabilir bizim sınıfdan 183 boyunda biri var 68 kilo falan bir kalıbı yok görünürde kasda yok vücut çalışıyo adını unuttuğum bir dövüş sporu var onuda yapıyo. Gazette güçlü olabilir o yüzden

0|0
    0|0
  • Onun yapiyla alakasi yok bende 44 kilo bsym ama yapamicagm sey yok gucum kuvvetim yerinde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sallama l*n kaç kilosun önce onu söyle sanırsın adam 35 kilo bilekleri o kadar ince sinirlenince güç patlaması yaşıyor da milleti boğazlıyor. Evde kas çalışıyormuşsun işte daha ne bekliyon cevabı kendin veriyorsun. O 150 kiloluk adamlara sorsan onlarda bileklerim ince der :D

0|0
    0|0
    • Sen sırtını yalayabiliyor musun?

• Tabi ki tutuyorum

• olur boyle seyler hangimizin basina gelmiyoki

0|0
    0|0
  • Gizli kas var sende haci

0|0
    0|0
  • He aynen bende de hulk gucu var knka sinirlenince dev oluyom tenim yesil oluyo :D

0|0
    0|0
  • sen sakın spor yapma tam yapsan canavar olucaksın belli

0|0
    0|0
  • Deli gücü o arada bana geliyor :)

0|0
    0|0
  • bak dostum bende 2 sene güreşle ilgilendim hiç vucüt salonu vb gitmedim gidemem de doğuştan kolumun birinde arıza var kendi imkanlarımla çalıştım senin dediğin olay bende de var şınavı bol çekiyosan olur bide spor salonu daha çok görüntü sağlıyo çünkü setlerle falan sistemli çalışıyolar. evde kendi çabalarıyla yapanların pek bir düzeni olmuyo ama gerçekten görüntüden çok güç sağlıyo normal bişey

0|0
    0|0
Yükleniyor...