Evde vücut geliştirmek imkansız mı?

Merhaba KS Halkı

Öğrenciyim , Maddi yönden sıkıntılarımda var ayrıca spor salonu evime uzak bu yüzden çaresizim sizce gerekli aletleri (dumbell setler, şınav barı , mekik barı, barfiks barı vs.) alsam günlük yeterli derecede proteinimi de alsam düzenli şekilde sporumu yapsam vücut geliştiremezmiyim. Zaten pek abartılı istemiyorum yazın boş boş yatana kadar forma gireyim daha iyi.

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Spor salonu için bile paran yoksa , vücut yapman imkansız. Zaten bu spor para sporu.
    Vücut yapmak için çok iyi beslenmen gerekiyor.
    İyi beslenmek için de para gerekiyor :(
    İnan çok para gerekiyor

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadasim evde cok da iyi gelisme sagladi ama en son agirliklar yetersiz kaliyor diye salona yazilmisti 😊

0|0
    0|0
    • bana anlatırmısın bende evde geliştirmek istiyorum

• @rasko23 ben yapmadim ki arkadasim yapti

• peki teşekkürler bir kaç soru sorcam sizi rahatsız edebilir miyim özelden mesaj atamıyorum bana yazabilir misiniz burayı kirletmek istemiyorum.

• Maddi yönden sıkıntı varsa onları nasıl alcan? Bir hocanın yardımı olmadan body yapamazsın. Sakatlarsin kendini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bu saydıklarını alırsan eve spor salonu kurmuş olursun zaten, eksiğin sadece seni yönlendirecek bir spor hocası kalmış

0|0
    0|0
  • Bunların hiç birisine gerek yok şimdi google a giriyorsun İnsanty Workout torrent yazıyorsun ve indiriyorsun o 2 aylık programı adam akıllı yapıpta burada saçma sapan mesaj atarsan seni öldürmesi için kiralık katil tutarım :D

0|0
    0|0
  • girersin yeterki set sayılarını gunlere gore artır ve agırlıgıda zamanla artırman gerke ki en önemliside beslenme bunlara dıkkat edersen fazlasıyla vucudun olur tanıdıklarım var evde cok fena kas yapan
    .

0|0
    0|0
    • Peki önerebileceğiniz program var mı yoksa nasıl ayarlayacam?

• Peki uyku saatleri illa düzenli olması gerekli mi?

• Metobolizma bozulmamasi acisindan uyku düzeni gerekli saat 10 gibi uyusan baya faydali vücuda

Yükleniyor...