En çılgın tatil anınız?

En çılgın tatil anınız,maceranız,hikayeniz?Lütfen cesur paylaşımlar

Güncellemeler:
baya adrenalin sahibiymişiz

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Çılgın yok.

Bir keresinde inat edip Burhaniyeden Altınoluğa kadar kuzenimle iddaya girdik 15 km rahat vardır.

İkimizde pes etmedik gerçi bitiremedik de annemler de bot la yanımızdan geliyordu. Annem hadi gelin sizi köfte yedirmeye götüreyim değince öyle bota yüzüyoruz ki.

Sonra da gidip köfte yemiştik :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Vizemin süresinin dolmasına rağmen ekstra 26 gün daha tatil yaptıktan sonra, pasaport memuruna "Pasaportumu kaybetmiştim, nasıl dönebilirdim ki" diye yalan söyledim... Sınırdışı etme tutanağı vs hazırladılar, hiçbirini imzalamadım :))

0|0
    0|0
  • toplum ahlakını bozmayalım şimdi :)

0|0
    0|0
  • bi kere antalyaya gidiğimizde otele giriş yapmıştık o zmn arkdaşlarla gidiyorduk bende bi arkdaşımı yanıma aldım qezdik oteli biraz sonra arkdaşımdan telefonunu istedim oda verdi sonra havuzun yanına geldik onu bi attım suya.d fena gülmüştük o zmn hatta personellere kadar gülmüştü fenaydıı o anı kamerayad aldık fenaydıı.d

0|0
    0|0
  • bi keresinde...

yokmuş bi çılgın tatil anımız :)

0|0
    1|0
    • bende aslında + verecektim

• canın sağolsun..

yılbaşlarında mandalina soyan insanlarız ne çılgınlığı

• Sorunun ana fikri: Yasaklı şeyler değerlenir

Erkeklerin yarısı fuhuş macerasını yazmış

Nedeni erkekliğini yaşayamamaları olabilir

0|1
    0|0
  • ne gülmüştük ama :/

0|0
    0|0
  • kemerde akşam diskoya ,giitim aynı otelden bir rus çift vardı ,eşiyle resmen dans ederken seviştik dudak dudağa ,

0|0
    0|0
  • tatil köyün de ki arabalardan birini çalmıştık akşama kadar gezdik getirdik yerine koyduk kimse de farkına varma dı

0|0
    0|0
  • 9 tane magnum yiyip hastaneye yattığım gün :@

0|0
    0|1
  • uçaktan düştüm :( neyse ki paraşütüm vardı :D

0|0
    0|0
  • finlilere çaktığım antalya tatili :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1