Nasıl ve neden ayrıldınız?

Hayatınızda iz bırakan ayrılık veya aşk deyince aklınıza gelen kişiden nasıl ayrılmıştınız ve neden?

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• 2008'de uçak kazasında öldü...

1|0
    0|0
  • ailesi çok sorun çıkardı başta bana karşılardı bi süre sonra bende onlara karşı oldum sonrasında bu düşmanlığa kadar gitti ve suratlarını görmekten bıktım evlenipte bi ömür mendebur suratlarını görmemek için ayrıldım

0|0
    0|0
  • Askerdeydim döndüğümde evlenmiş

0|2
    0|0
  • farklı şehirlerdeydik ben çok isterdm saman zaman ilgisi azaldı ben ne oldugunu bakmaya gittim öğrendim ki altatıyor benii Hala etkisindeyim

0|1
    0|0
  • bı gece yarısı,her gece yaptıgım gıbı ou aramayı unuttugum ıcın...

0|0
    0|0
  • Ölüm dışında bende iz kalmaz.

2|0
    0|0
  • 2 gün buluşmadım 3 gün baktım çarşıda başkasıyla el ele geziyor allahım bi gördüm onları kan beynime sıçladı beni görünce şok oldular ikisinide dövesim geldi ama yüzüne tükürüp ayrıldım ordan

0|0
    0|0
  • Onla devam etseydim kariyerimi istediğim yere götüremeyecektim.beni bağlayacaktı.pranga bi yerde.pişman değilim.bi daha olsa bi daha yaparım.seviyo muyum.seviyorum hala.

0|0
    0|0
  • geri dönmemek üzere ara verdik

0|0
    0|0
  • Yok öyle sıkıntılarım.

0|0
    0|0
  • aşk deyince aklıma o gelmediği için ayrıldık belki de :))

1|0
    1|0
  • nasıl ve neden olduğu önemli değil

0|0
    0|0
  • beni aldattı ayrıldım

0|0
    0|0
  • ilgisizlik

şirinsizlik

bakımsızlık

şımarıklık

ahlaksızlık

saygısızlık

iticilik

0|0
    0|0
  • Hiç birlikte olamadık ki ayrılalım :)

0|0
    0|0
  • tek sebep ,ewli idim o ise dulllll ,çıkış varmı sizce

0|0
    2|0
    • Çok seviyordun madem ayrılmak gibi bir ihtimalin vardı senin değil mi?

Ne eşini kandırıp aldatmış olurdun ne de sevdandan vazgeçmiş olurdun..

Eğer boşanmamnın yükünü taşıyamayacaksan o sevdadan uzak duracaktın hatta hiç başlamayacaktın..

Kızlar Ne Diyor 7

• Bazen çok gereksiz sebepler olabiliyor bazen de zorunlu sebepler. Sadece ayrılmam gerektiğine karar vermişse beynim hiçbir güç tutamıyor onu biliyorum.

1|1
    0|0
  • çok boktan bir mesele icin. beni onaylamadığım bir mesleğe tercih etmişti. mesleği kızlarla içli dışlı olmak zorunda kaldığı bir meslek.. nasıl onaylayabilirdim.. ama sonra it gibi pişman oldu. bıraktı işi gücü sen ne dersen o dedi. ama yemezler. bi kere bitti dedim.

0|0
    0|0
  • bana güvenemiyorlar hepsinin ortak problemi bu kötü ayrılmadım sevmiyorum kargaşayı susarım el sallarım arkadan :)

0|0
    0|0
  • Bir anda terk etti.

0|1
    0|0
  • Aldatildim. Ablamla

0|1
    0|0
  • iz bırakan hiçbir ayrılık yaşamadım aşk deyincede aklıma kimse gelmiyo resmen odun olmuşum ben :(

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum bir çok sebep var hangi birini sıralasam..

0|0
    0|1
Yükleniyor...