KS hesabını dondurmak mümkün mü?

Ks hesabını mesela bir facebook hesabı gibi dondurmak istediğimiz zaman tekrar açmak mümkün mü yoksa bir kere iptal edersek bir daha açamaz mıyız?

Güncellemeler:
Hepinize teşekkürler arkadaşlar, kendimi bilgisayardan uzak tutamıyorum bir türlü belki bunu yaparsam olur diyecektim fakat neredeyse 1 yıl olacak burda oluşumun, kapatmıyorum. Teşekkürler hepinize :)

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır bu mümkün değil.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• kapatma ya... seni seviyoruz biz :))

0|0
    0|0
  • burası o kadar geniş içerikli bi sayfa değil gibi..

0|0
    0|0
  • kapat gitsin ! ! !

0|0
    0|0
  • Bir kere iptal edince daha gelemiyorsun diye biliyorum. Geldiğinde de yeni bir hesap açıp sıfırdan başlaman lazım gerekiyor diye biliyorum.

1|0
    0|0
  • gider o expert levelin :)

1|0
    0|0
  • ben senin yerinde olsam xper puanlar ile bursa kumaşı alır ks sakinlerine paçalı don diktirir dağıtır öyle giderim.

0|0
    0|0
  • bi' dene bakalım :d

0|0
    0|0
  • hesabı kapattığın zaman asla açamazsın..

1|0
    0|0
  • Bi kapadın mı bi daha girişinde 404 not found olursun

1|0
    0|0
    • Kendine hobi edin ya da arkadaş çevresine takıl daha iyi olacaktır senin için.

• Sosyal hayatım gayet iyi durumda zaten, sadece evdeyken sürekli bilgisayar başında olmak hoşuma gitmiyor.

• Kiminle yaşadığını bilmiyorum ama ailen felan varsa onlarla muhabbet edebilirsin. Hergün bir konuyu oturup konuşabilirsiniz mesela dedikodu hariç :) Ben yalnız yaşadığım için mecburi bilgisayar çekiyor beni iş dönüşünde :)

• bence kapat zamanina yazik

0|1
    1|0
  • Marilyn Monroe'yla bir akrabalığınız varmı? Resminiz çok benziyor ona...

0|0
    0|0
  • yuvadan uctunmu bir kere geri dönüste herseye sıfırdan başlarsın

0|0
    0|0
  • kapatmadan puanlarını bana ver bari

0|0
    0|0
  • beyin lens mi ?

0|0
    0|0
  • açabilirsin ne varkine bunda

0|0
    0|0
  • tek iptal hakkın var :D burdakiler dondurma sevmiyor :(( limonlu olsa da yesek o_O

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...