Gözünüzün önünde makyaj yaparken sizce amaçları ne?

Selam. Benim en çok başıma gelen ve birazda rahatsızlık veren bi durum var. Örneğin tanımadığınız güzel bi bayanla asansördesiniz ve o birden çantasından ruj vs. çıkarıp makyajını tazelemeye başlıyor... Sizce bu davranışın altında ne yatıyor?

1) seni o kadar çok umursamıyorum ki makyajda yaparım çok sıkışsam şuraya sıçarım bile

2) yoksa dikkat mi çekmek istiyor

0|0
14|2

En İyi Kız Görüşü

• onun aklında biri var ve ona güzel görünmek istiyor senin orada olman onu ilgilendirmiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• kesin dikkatini çekmeye çalışıyor :)

1|2
    0|0
  • Umursanmıyorsun...Üzgünüm :)

0|0
    0|0
  • hiç biri genelde sevdiği insanı görücektir yada hoşlandığını son kez hoşluk durumunu ayarlamaya çalışıyodur sizle ilgili değildir

1|0
    0|0
  • bana bu durum cok sacma geldi sacma bir hareket bence bende bayanim ama hic te sokakta helese bir erkege bisey gostermek icin bunu yapmam bu ne ya kendimi rezil mi edeyim ;d yani bence bir kizin bunu yapmasi sadece bir rezilik olarak gorebiliyorum ben ;dsahsen ben erkek olsaydim ve bir bayan benim unumde bunu yapsa ben dudaginin ortasina bir cik cakardim ;p

0|0
    1|0
  • ne alakası var zamanı yoktur hemen yapıyım şurda nolcak diye düşünür yani bence sen abartıyosun :) bi kere seni umursaamıorum demek istese öyle davranmaz sana kastı ne ki kadının :D ama dikkat çekmek istemesi bi ihtimal olabilir...

0|0
    0|0
  • Kişisel algılama o seni görmüyor bile.

0|0
    0|0
  • dikkat cekmeye calisiyordur :)

0|0
    0|0
  • Bana dikkat çekmek istiyor gibi geldi.Cafe gibi ortamlarda sırf bu işi yapmak için lavaboya gidiyorum ben.

0|0
    0|0
  • hiç belli olmaz :)

1|0
    0|0
  • Ve kadın aceleyle evden çıkar :)

0|0
    0|0
  • çok normal bişey benimde aynam yanımda olmayınca arabanın camında rujumu tazelerim.

0|0
    0|0
  • ışıklarda beklerken ruj sürüyorum diye önümdeki şöföre işmi atmış oluyorum zamanı yoktur

0|0
    0|0
  • gel benii öppp dıyor :)))))))

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• asansörle sevgilisinin katına cıkıyor kadın, sana ne oluyor be arkadaş!

0|0
    0|0
  • yüzünü saçını her tarafını boyayıp bilmemne sürüp takıp takıştıran bir cinsten ne bekliyorsun ki :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...