Türkiye ve heliski..

arkadaslar, türkiyede bildiginiz heliski ypılan yerler varmı? ypmış olanlar lütfen yazsınlar tecrübelerini..sartlar nasıl? fiyatlar, offroad yollar? zorluk derecesi..detay verirseniz sevinirim..

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• ddddddddddd

Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• heliski türzüm sporları var

0|0
    0|0
  • türkiye ve heliski kayak yeri değil mi

0|0
    0|0

• Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ. dddddddddddddddd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Artvin merkezi diye biliyorum. Kaçkarlar sanırım.Fiyat bir derece de kayak için düzenlenmemiş yerde kaymak ayrı bir tecrübe ister.

0|0
    0|0
    • ya off road kaymayı biliorum, zmnında cok antreman yptım, ama vadi kayagı ypmadım hiç..çok merak ediorum nasıl bişi diye, yoksa milli olucak halim yok bu dkdan sora...sezon acılsın gidicem bu kış kısmetse..

• Milli olmak değil sağlık açısından kast etmiştim. Sonuçta tehlikeli bir spor ben sakatlanırım diye yapmaya korkuyorum mesela.

• bi görelim abi..nası bişi bilmioruzki..ypıldıgına göre böle bişi vardır bi bildikleri..egitmenle falan gidiomuşsun ztn veya bi ders falan alıomuşsun basda tam bilemiorum dedigim gibi..arastırıcam

• helikopteri nerden bulucaz hocam..zor ve pahalı spor o..

0|0
    0|0
    • sen satın almican heralde..organizasyonu ypan şirketler, kurumlar var..jetski yparken, 1500 beygir motorlu sürat teknesini senmi alıosun..veya parti verirken gece reinanın arsasınımı veriolar sana..

• reinada giriş ücreti artı içtiğin içki ile helikopterin tek kanadını kiralayamazsın..

neyse hata bende..cevap yazdım..kal sağlıcakla.

• adama bak küstü resmen...çocukmusun olum bişi demedik..özür dilerim yanlış anlasıldıysam..benim sordugum soruya bak bide senin cvbına..allah askına..doguda bidolu yer varmış bu işleri organize eden..onu biliomusun die sordum..

Yükleniyor...